⭐ TOP 5 ⭐ Nejprodávanější pračky s předním plněním

Mezi nejoblíbenější modely praček patří ty s předním plněním. Vybírají mezi nimi všichni, kterým prostor dovolí si před pračku dřepnout při vyndávání prádla a především ti, kteří požadují kvalitu konstrukce a dlouholetou funkčnost. O tom svědčí i pětice praček s předním plněním, které jsou u zákazníků OKAY aktuálně nejoblíbenější. Přes rozdílnou kapacitu bubnu mají jedno společné – všechny spadají do energetické třídy A+++.
 
Nejprodávanější pračky s předním plněním
  Výrobce Model Kapacita bubnu Náhled
1. Electrolux EW6S427W 7 kg Pračka značky Electrolux
2. LG WD62J6WY1W 6,5 kg Pračka značky LG
3. AEG L7FBE68SC 8 kg Pračka značky AEG
4. Beko WTV8744CSXWADST 8 kg Pračka značky Beko
5. LG F84J6EY2W 8,5 kg Pračka značky LG
 

1. místo: Electrolux EW6S427W

Pračka s předním plněním Electrolux EW6S427W patří mezi ty s menší hloubkou (485 mm) a je tak velmi vhodná do koupelen, v nichž se počítá s každým centimetrem. Přitom však Electrolux nedělá žádné výrazné ústupky kapacitě bubnu – jeho pračka pojme pěkných 7 kg prádla. Technologie SensiCare přizpůsobuje prací program aktuální náplni, čímž zaručuje, že se žádné prádlo nebude prát příliš dlouho.
 
Pračka značky Electrolux
Pračka s předním plněním Electrolux EW6S427W

2. místo: LG WD62J6WY1W

Také pračka LG WD62J6WY1W na stříbrné pozici má menší hloubku. 45 cm se ovšem promítne v nižším objemu bubnu, který pojme pouze 6,5 kg prádla. Pro mnoho domácností to je ovšem dostačující kapacita, takže jde jen o malý kompromis mezi množstvím prádla a úsporou místa. LG své pračky vybavuje invertorovým motorem s přímým připojením k bubnu, které snižuje celkovou hlučnost pračky na minimum. V tomto případě na pěkných 74 dB při odstřeďování.
 
Pračka značky LG
Pračka s předním plněním LG WD62J6WY1W

3. místo: AEG ProSteam L7FBE68SC

Zepředu plnitelná pračka AEG ProSteam L7FBE68SC má standardní 8kg kapacitu bubnu a téměř standardní hloubku 542 mm. Vysoce nad průměrem je ovšem počet otáček, kterými pračka roztočí prádlo při odstřeďování – 1600 ot./min výrazně pomůže následnému sušení a sníží tak náklady na provoz sušičky. Technologie Pro Steam zakončuje prací cyklus párou, takže některé prádlo už nebudete muset vůbec žehlit.

4. místo: Beko WTV8744CSXWADST

Čtvrtou nejoblíbenější pračkou s předním plněním je Beko WTV8744CSXWADST s jedinečným systémem automatického dávkování pracího prostředku AutoDose. Stačí jednou za čas naplnit zásobník pracím gelem a pračka sama si pro každý prací cyklus vezme tolik, kolik je potřeba. Invertorový motor zaručuje nízkou hlučnost, energetická třída A+++ sníží provozní náklady na minimum.
 
Pračky značky Beko
Pračka s předním plněním Beko WTV8744CSXWADST

5. místo: LG F84J6EY2W

Pračka s předním plněním LG F84J6EY2W stojí sice na 5. místě našeho přehledu, v žádném případě to ale neznamená, že je horší než její kolegyně. Přinejmenším kapacitou bubnu je spolehlivě předčí – 8,5 kg postačí i početnějším rodinám. A pokud by snad nějaký kousek oblečení zůstal v koši, stačí zastavit prací proces stiskem tlačítka Přidat prádlo. Technologie 6 Motion Direct Drive buben pračky doslova roztančí, takže vaše prádlo bude vypráno opravdu efektivně.
Pračka s předním plněním LG F84J6EY2W
 

Věříme, že článek byl pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

LCH092019

Líbí se vám tento článek?

Podobné články