⭐TOP 5⭐ Nejprodávanější chytré hodinky

Chytré hodinky jsou bouřlivě se rozvíjejícím segmentem nositelné elektroniky. Je až s podivem, jak rychle se dokázaly dostat na zápěstí tolika lidí, a jak rychle si získaly i jejich srdce. Snad je to tím, že si mezi nimi mohou vybrat ti nejnáročnější i ti, jimž postačí několik základních funkcí. O tom svědčí i výběr 5 nejoblíbenějších chytrých hodinek.

Nejprodávanější chytré hodinky
  Výrobce Model Displej (tvar a rozlišení) Náhled
1. Xiaomi Amazfit Bip obdélníkový, 176×176 px Chytré hodinky Xiaomi
2. iGET Fit F4 kruhový, 160×80 px Chytré hodinky iGET
3. Immax SW10 obdélníkový, 240×240 px Chytré hodinky Immax
4. Xiaomi Amazfit GTR kruhový, 454×454 px Chytré hodinky Xiaomi
5. Apple Apple Watch obdélníkový, 368×448 px Chytré hodinky Apple

 

1. místo: Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip

Nejprodávanějšími chytrými hodinkami v nabídce OKAY jsou po zásluze obdélníkové Xiaomi Amazfit Bip, které ohromují především svou výdrží až 45 dní a voděodolností IP68. Bez problémů tak poslouží sportovcům, kteří u nich ocení i řadu skvělých funkcí: GPS, kompas, sledování pohybu, měření srdečního tepu nebo třeba monitoring spánku. Tyto chytré hodinky lze samozřejmě spárovat s chytrým mobilním telefonem a nechat si na ně posílat upozornění na příchozí hovory nebo SMS.

 Chytré hodinky Xiaomi
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip

2. místo: Chytré hodinky iGET Fit F4

iGET Fit F4 vychází vstříc zájemcům o chytré hodinky velmi příznivým poměrem cena/výkon. Zaujmout ovšem umí i svým designem, kterému vévodí kulatý displej s tenkým okrajem. Chytré hodinky iGET splňují certifikaci voděodolnosti IP68. Sportovce zaujmou pokročilými funkcemi měření srdečního tepu, uražené vzdálenosti či spálených kalorií. Naměřená data lze vyhodnotit a dlouhodobě uložit na cloudu. Pro společenskou příležitost je možné u hodinek vyměnit řemínek – v balení jsou dodávány hned dva.

 Chytré hodinky iGET

Chytré hodinky iGET Fit F4

3. místo: Chytré hodinky Immax SW10

Také Chytré hodinky Immax SW10 patří do nižší cenové hladiny. A také ony uspokojí především sportovce. Zvládnou měřit srdeční tep, spálené kalorie i kvalitu spánku. Po připojení s chytrým telefonem přes Bluetooth (podporují verzi Bluetooth 4.0) umožní informovat svého majitele o příchozích SMS a hovorech, a lze je také použít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. Baterie vydrží 1 až 2 dny běžného používání.

 Chytré hodinky Immax
Chytré hodinky Immax SW10

4. místo: Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR

Zákazníci požadující chytré hodinky, které vypadají opravdu jako hodinky, nejčastěji vybírají v řadě Amazfit od Xiaomi. Nejoblíbenější Amazfit GTR jsou určeny spíše pro pánskou ruku. Zaujmou elegantním a přitom robustním provedením, kovovou lunetou kolem displeje a řemínkem s kůží na povrchu a pogumovaným materiálem vespod. Pokročilý čip s nízkou spotřebou energie přispívá k velmi slušné výdrži baterie až 24 dní na jedno nabití. Hodinky vedle běžných senzorů obsahují také výškoměr, barometr či akcelerometr.

 Chytré hodinky Xiaomi

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR

5. místo: Chytré hodinky Apple Watch Series 4

To by bylo, aby v našem přehledu pěti nejoblíbenějších chytrých hodinek chyběly ty nejlegendárnější: Apple Watch. Aktuálně je v nabídce jejich 4. série a u našich zákazníků se největší oblibě těší sportovní varianta s šedým řemínkem. Apple Watch mají pokročilý management sportovních činností  v podobě osobního trenéra, který chystá nové výzvy a hlídá celkový pokrok. Notifikace příchozích hovorů a SMS je samozřejmostí, spárování hodinek s telefonem či jinými kompatibilními zařízeními je možné prostřednictvím NFC.

 Chytré hodinky Apple
Chytré hodinky Apple Watch Series 4 GPS

 


Věříme, že článek byl pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

LCH102019

Líbí se vám tento článek?

Podobné články