⭐TOP 5⭐ Nejprodávanější chytré hodinky

TOP 5
Chytré hodinky se těší velkému zájmu nejen fanoušků nositelné elektroniky, ale i těch, kteří je dříve míjeli bez povšimnutí. Není se co divit – výrobci představují modely s nejnovějšími technologiemi a vychytávkami, které slibují pomoci zdravějšímu životnímu stylu. Díky pestré nabídce tvarů, materiálů a barev řemínků konkurují smartwatch klasickým analogovým, ať už kovovým, plastovým či třeba trendy dřevěným hodinkám. Představíme vám pět nejprodávanějších.

Nejprodávanější chytré hodinky
Pořadí a výrobce Hlavní parametry Hodnocení uživatelů

1. IMMAX SW12

Immax sw12 chytré hodinky bílé

1 590 Kč – 1 890 Kč

Orientační cena výrobku

dámské

magnetický řemínek

240 x 198 px

IP67

české menu a aplikace

86 %

Hodnocení uživatelů

2. Xiaomi Amazfit GTS

3 990 Kč – 4 790 Kč

Orientační cena výrobku

velký displej

výdrž baterie až 14 dní

348 x 442 px

voděodolnost 5 ATM

95 %

Hodnocení uživatelů

3. Huawei Watch GT2 42 mm

5 890 Kč – 7 090 Kč

Orientační cena výrobku

funkce osobního trenéra

390 x 390 px

vodotěsnost 5 ATM

výdrž až dva týdny

92 %

Hodnocení uživatelů

4. iGET Fit F3

1 289 Kč – 1 490 Kč

Orientační cena výrobku

měří 5 druhů sportovních aktivit

240 x 240 px

dva řemínky v ceně

90 %

Hodnocení uživatelů

5. Apple Watch Series 5 GPS

11 580 Kč – 13 890 Kč

Orientační cena výrobku

Retina displej

široké možnosti přizpůsobení vzhledu

podpora Apple Pay

91 %

Hodnocení uživatelů

1. místo: Chytré dámské hodinky IMMAX SW12

Na vrchol aktuálního žebříčku nejprodávanějších chytrých hodinek se vyhouply Immax SW12 určené především pro dámská zápěstí. Cílovou skupinu osloví jistě svým stylovým vzhledem v několika barevných provedeních, magnetickým řemínkem z nerezové oceli a především na ženské publikum cílící sadou aplikací. Smartwatch Immax SW12 ale samozřejmě zvládají i všechny další funkce, které od chytrých hodinek této třídy očekáváme.


Dámské chytré hodinky IMMAX SW12

2. místo: Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

Zástupcem chytrých hodinek s oblíbeným obdélníkovým displejem jsou Amazfit GTS od Xiaomi, které jsou v nabídce v několika barevných variantách řemínků. Všechny se mohou pochlubit velkou plochou AMOLED displeje o rozlišení 348 x 442 px a až dvoutýdenní výdrží baterie. Aktivní uživatele potěší 12 sportovních režimů pro přesné monitorování jejich tréninků, díky kterým můžou okamžitě vyrazit na cestu ke zdravému životnímu stylu.

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

3. místo: Chytré hodinky Huawei Watch GT2 42 mm

Pomyslnou bronzovou medaili za 3. nejprodávanější chytré hodinky získávají Huawei Watch GT2 42 mm s elegantním designem a oblíbenou funkcí osobního trenéra. 1,2″ dotykový AMOLED displej doslova oslní špičkovou kvalitou a díky voděodolnosti 5 ATM je možné si hodinky vzít třeba i do bazénu. Tam ostatně mohou měřit hodnoty jako swolf, uplavanou vzdálenost, spálené kalorie, rychlost a srdeční tep.

4. místo Chytré hodinky iGET Fit F3

iGET Fit F3 osloví především ty, kteří hledají pokročilé funkce za co nejnižší cenu. Především sportovci ocení, že chytré hodinky zvládnou měřit jejich tréninkové aktivity, ať už dávají přednost běhu, cyklistice nebo turistice. Hodinky monitorují informace o srdečním tepu, uražené vzdálenosti či spálených kaloriích. Díky dvěma vyměnitelným náramkům je přizpůsobení jejich vzhledu hračkou.

 


Chytré hodinky iGET Fit F3

5. místo: Chytré hodinky Apple Watch Series 4

V přehledu pěti nejprodávanějších chytrých hodinek nemůžou chybět legendární Apple Watch. Aktuálně je v nabídce jejich 5. série s pokročilým managementem sportovních činností v podobě osobního trenéra, který chystá nové výzvy a hlídá celkový pokrok. Notifikace příchozích hovorů a SMS je samozřejmostí, spárování hodinek s telefonem či jinými kompatibilními zařízeními je možné prostřednictvím NFC.


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články

LCH062020

Líbí se vám tento článek?

Podobné články