52 122 elektra ihned k odeslání

436 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

Tisková technologie 0

Rychlost tisku 0

Maximální šířka štítku 0

Maximální délka štítku 0

Maximální rozlišení 0

Displej 0

Připojení na síť Ethernet 0

Wi-Fi 0

Oboustranný tisk 0

Tisk 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Tiskárny štítků

Kdepak obrázky a dokumenty, to zvládne každá tiskárna. Jenže tiskárny štítků, to je úplně jiná disciplína. Ať už si chcete vyrobit papírové etikety, nebo třeba unikátní samolepku, jsou tyhle přístroje přesně pro vás.

Tiskárny štítků se dají jednoduše rozdělit podle velikosti do tří kategorií. Existují tiskárny průmyslové, které ve velkém chrlí množství etiket pro větší podniky. Naopak menší, kancelářské (neboli stolní) tiskárny zastanou méně práce, na druhou stranu nezaberou polovinu místnosti. Vůbec nejmenší jsou pak tiskárny mobilní, které si snadno odnesete kamkoliv potřebujete.

Druhé možné rozdělení je z hlediska technologie tisku. Pokud tiskárna pracuje za pomoci technologie Thermo Transfer, znamená to, že své výstupy vytváří přes barvící pásku. Touto formou se tisknou nejčastěji papírové štítky. Využití technologie Direct Thermal znamená naopak tisk přes teplocitlivý materiál, čímž si můžete snadno vyrobit termo štítek.

Tiskárnu štítků nejlépe využijete pro tisk fotografií. Obzvláště v případě mobilních tiskáren, které si můžete snadno vzít třeba na zahradní a párty a přes bezdrátové spojení s mobilem rovnou tisknout nezapomenutelné momentky se svými přáteli či rodinou.

Filtrovat

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky