29 696 elektra ihned k odeslání

901 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Výrobci

Tisková technologie

Rychlost tisku

Maximální šířka štítku

Maximální délka štítku

Maximální rozlišení

Displej

Připojení na síť Ethernet

Wi-Fi

Oboustranný tisk

Tisk

Zákazníci právě nakoupili

Tiskárny štítků

Kdepak obrázky a dokumenty, to zvládne každá tiskárna. Jenže tiskárny štítků, to je úplně jiná disciplína. Ať už si chcete vyrobit papírové etikety, nebo třeba unikátní samolepku, jsou tyhle přístroje přesně pro vás.

Tiskárny štítků se dají jednoduše rozdělit podle velikosti do tří kategorií. Existují tiskárny průmyslové, které ve velkém chrlí množství etiket pro větší podniky. Naopak menší, kancelářské (neboli stolní) tiskárny zastanou méně práce, na druhou stranu nezaberou polovinu místnosti. Vůbec nejmenší jsou pak tiskárny mobilní, které si snadno odnesete kamkoliv potřebujete.

Druhé možné rozdělení je z hlediska technologie tisku. Pokud tiskárna pracuje za pomoci technologie Thermo Transfer, znamená to, že své výstupy vytváří přes barvící pásku. Touto formou se tisknou nejčastěji papírové štítky. Využití technologie Direct Thermal znamená naopak tisk přes teplocitlivý materiál, čímž si můžete snadno vyrobit termo štítek.

Tiskárnu štítků nejlépe využijete pro tisk fotografií. Obzvláště v případě mobilních tiskáren, které si můžete snadno vzít třeba na zahradní a párty a přes bezdrátové spojení s mobilem rovnou tisknout nezapomenutelné momentky se svými přáteli či rodinou.

Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky