Tipy na nejlepší dárek pro děti

Vidět rozzářené dětské oči u vánočního stromečku je tím nejkrásnějším dárkem pro všechny dospělé. Jak se ale trefit do vkusu? Předně se zajímejte o to, co drobotinu zajímá a baví, ale nezapomeňte sledovat ani nové trendy.

Jak vybrat dárek:

 1. Pro syna

 2. Pro dceru

 3. Pro synovce

 4. Pro neteř

 5. Pro děti přátel

Čím potěšit vlastní děti

Výběr dárků pro vlastní děti patří k těm jednodušším úlohám. Chcete zjistit, po čem touží? Nechte je napsat dopis Ježíškovi, a pokud ještě psát neumějí, mohou svá přání namalovat nebo je nadiktovat vám. 

Co patří mezi nejoblíbenější přání synů?

 • Gamepad pro Playstation – je k dostání v nejrůznějších barevných provedeních, a ty nejnovější disponují navíc atraktivními LED pásky, které dítě vtáhnou do hry. Navíc může mít také vylepšené motory pro ještě silnější vibrace. Pokud chcete svému synkovi poskytnout volné pole působnosti a zároveň se vyvarovat dalšího kabelu, sáhněte po gamepadu s bezdrátovým příjmem signálu.
 • Přenosný reproduktor - se hodí sebou na cesty. Vaše dítě jistě potěší, že může poslouchat oblíbenou hudbu i na táboře, na chatě u babičky, venku s kamarády atd.
Přenosný reproduktor Gamepad

JBL Charge 4 Black

3 999 – 4 215 Kč

Orientační cena výrobku

Přenosný reproduktor značky JBL

 Sony Dual Shock 4 pro PS4

1 390 – 2 199 Kč

Orientační cena výrobku

Gamepad značky Sony

Nejčastější přání dcer?

 • Koloběžky – hlavně starší holky ocení elektronický model koloběžky. Vybírat můžete z celé řady barevného provedení, takže se určitě trefíte do jejího vkusu. Elektrokoloběžka je dobrým společníkem na dovolenou či procházky. Díky sklápěcímu mechanismu je možné s ní pohodlně cestovat i v MHD.
 • Dětský tablet – který má odolné pouzdro a v nabídce celou řadu dětských vzdělávacích her i aplikací. Navíc na něm děti mohou sledovat on-line televizi s dětskými pořady nebo s ním fotit. 
Tablet Elektrická koloběžka

iGet Smart G81H 2GB, 16GB

2 399 – 3 290 Kč

Orientační cena výrobku

Tablet značky iGet

Xiaomi Mi Electric SCOOTER

9 190 – 12 890 Kč

Orientační cena výrobku

Elektrická koloběžka značky Xiaomi

Dárek pro malého synovce a neteřinku

Na dárku pro neteř nebo synovce je dobré se předem domluvit s jeho rodiči. Předejdete tak tomu, že koupíte dárek, který již dítě dostalo na ježíška od rodičů. 

Dárek pro synovce

 • Svítilna – pokud je váš synovec malý dobrodruh, určitě ocení svítilnu. Vybrat můžete klasickou baterku do ruky nebo se rozhodnout pro oblíbenou čelovku. V každém případě sáhněte po LEDkové variantě, která jsou nenáročná na spotřebu baterie a odolná i proti hrubému zacházení. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími barevnými variantami i možnostmi osvětlení. Některé čelovky umožňují barevnou změnu svícení i přepínání mezi stálým a blikajícím světlem.
 • Sluchátka – jsou oblíbená u starších i mladších kluků, kteří tráví čas hraním počítačových her, poslechem hudby nebo hrou na hudební nástroj. Sáhnout můžete po bezdrátové variantě i klasickém provedení s kabelem. 
Herní sluchátka Ruční svítilna

 Kingston HyperX Cloud II

2 490 – 3 890 Kč

Orientační cena výrobku

Sluchátka značky Kingston

VARTA Flashlight Led High Optics 18812

1 066 – 1 490 Kč

Orientační cena výrobku

Ruční svítilna značky Varta

Dárek pro neteř

 • Instax – stylový fotoaparát, který je k dostání v nejrůznějších atraktivních barvách. Je populární hlavně u dospívajících holek, které si originálními fotkami zdobí pokojíčky nebo je lepí do tajných deníků. Instax je dárek, který neztrácí na hodnotě a nezkazí žádnou zábavu.
 • Elektrický zubní kartáček – děti je někdy skutečně těžké přemluvit k pravidelnému čištění zubů, které se stejně neobejde bez asistence rodičů. S elektrickým kartáčkem se však čištění stane oblíbeným rituálem, na který vaše neteř nezapomene ráno ani večer. Chybu rozhodně neuděláte, pokud vyberte model s postavičkami z dětských pohádek.
Zubní kartáček Fotoaparát

Oral B Junior 6

1 129 – 1 489 Kč

Orientační cena výrobku

Zubní kartáček značky Oral B

Fujifilm Instax MINI 9

1 690 – 2 490 Kč

Orientační cena výrobku

Fotoaparát značky Fujifilm

Dárek pro děti přátel

Pokud vybíráte dárek pro děti, které nepatří přímo do vaší rodiny, je opravdu obtížné se trefit do jejich vkusu. Naštěstí existuje několik univerzálních dárků, které udělají radost vždy.

Ideální dárek pro kluka

 • Herní set – pokud od svých přátel slýcháte, že jejich ratolest „paří“ na počítači, určitě neuděláte chybu, pokud sáhnete po herním setu, který se skládá z herní klávesnice a myši. K dostání jsou v různých cenových relacích, které odpovídají ergonomickému i designovému provedení.
 • Bezdrátová nabíječka na mobil – stylová vychytávka, kterou nemá každý. Nabíječku stačí jen položit na stůl, přiložit telefon a o nic víc se nestarat. Nabíječky bývají kompatibilní se všemi telefony.
Bezdrátová nabíječka Herní set

Samsung Charging Stand

1 199 – 1 890 Kč

Orientační cena výrobku

Bezdrátová nabíječka značky Samsung

HP C6020

1 149 – 1 749Kč

Orientační cena výrobku

Herní set značky HP

Ideální dárek pro holku

 • LED pásek – LED pásky jsou velmi oblíbenými doplňky do pokojíčků. Dokážou totiž navodit kouzelnou atmosféru. Navíc se dají připevnit téměř kamkoliv. Sáhnout můžete po jednobarevných svítidlech, ale zaručeně více legrace si děti užijí s barevnými pásky, na kterých mohou barvy osvětlení měnit podle nálady.
 • Pouzdro na mobil – nové pouzdro na mobil v atraktivní barvě nebo designovém zpracování udělá radost každé holce. Jen jej nezapomeňte vybrat s ohledem na její věk. Malá holčička bude mít určitě větší radost z krásného pestrobarevného pouzdra než z transparentního či černého.
LED osvětlení Univerzální pouzdro pro telefon

LED stmívatelný pásek

415 – 890 Kč

Orientační cena výrobku

LED pásek značky Solight

Pouzdro do 5,5", motýlek

249 – 499 Kč

Orientační cena výrobku

Univerzální pouzdro na telefon

 


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

 

Kategorie

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články