TIP: Židle pohodlná stejně jako křeslo

Jednoduchý a nadčasový tvar židlí dovoluje širokou škálu použití a hodí se do každého interiéru a líbit se bude všm věkovým skupinám. Jedná se o něco, co by ve vaší domácnosti nemělo chybět. Židle je navrržena předními italskými designéry a v současné době ji na českém trhu u jiného prodejce nenajdete.

Při výrobě židle byly použity kvalitní materiály a technologie, které židli přidávají na eleganci a užitné hodnotě. Sedací část s opěrkou jsou v souladu s ladnou křivkou rámu, který zajistí pohodlné sezení. Vaše páteř se opěradlu snadno přizpůsobí a budete-li chtít, snadno dosáhnete mírného pružení. Sedací část a opěrka jsou dostatečně vypolstrované, aby se vám na židli příjemně sedělo, ale ne příliš měkké. I přes to, že židle nemá opěrky pod ruce, můžete, můžete se do ní pohodlně usadit jako do křesla. Díky pohodlnému mírnému pohupování si v židli dokonale odpočinete. Židli díky tomu můžete mít nejen v jídelně, ale také v pracovně nebo obývacím pokoji.
 

"Při výběru židle byste měli myslet především na svá záda."

Profesor OKAY


Židle samozřejmě splňuje veškerá ergonomická pravidla a bude se vám v ní nejen pohodlně sedět, ale rovněž usazení či stoupnutí ze židle není nikterak namáhavé. Kromě pohodlí si můžete všimnout i kvalitního zpracování šití a čistoty práce. Vhodně zvolený materiál zajišťuje i velice snadnou údržbu.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články