TIP: Židle do kavárny i domů

Komfortní sezení není pouze záležitostí cukráren, kaváren a restaurací. Pohodlné sezení má smysl i ve vaší vlastní jídelně. Přinášíme vám nabídku židlí, které jsou lehké, nabízí snadnou manipulaci při přesunu a mají příjemný ergonomický tvar. jenž zamezuje namáhání vašich zad při špatném sezení.

Židle jsou dodávány v několika provedeních a barevných odstínech. Z nepřeberného množství motivů si vybere každý. Pokud máte malý prostor, zvolte transparentní plastové provedení například ve žluté barvě. Prostor zůstane vzdušný a zároveň bude doplněn o pestrý veselý prvek. Pokud máte zájem o pevnou formu, vyberte si plně probarvenou plastovou skořepinu, která na vás bude působit dojmem pevné základny v sedu. Skořepiny jsou v obou připadech uzpůsobeny tak, že dotváří pohodlí sezení díky mírnému pružení v oblasti zad. Židle se plně přizpůsobí vaší výšce a váze. Zároveň si můžete jednoduše zvolit, zda si vezmete židli s dřevěnou nebo kovovou konstrukcí. Díky tomu se vám bude židle hodit přímo do prostoru, kam potřebujete.

Pokud se vám tyto židle velice líbí a máte v kuchyni i barový pult, naleznete v naší nabídce i barové židle tohoto stylu. Můžete si vytvořit krásně sladěný veselý domov.

Objednat židli s dřevěnou konstrukcí Objednat židli s kovovou konstrukcí

Líbí se vám tento článek?

Podobné články