TIP: Sedačky pro každodenní spaní

Chcete komplexní sedačku, kterou můžete využít i jako postel? Ano, čtete správně, sedačky už dnes mohou mít plnohodnotný spací systém tvořený velkou, pohodlnou a měkkou spací plochou. Výhodou těchto sedacích souprav je rovněž i veliký úložný prostor. Ocení je především majitelé menších bytů a garsonek - jedná se totiž o velice praktické řešení 2v1.

 

Při běžném, tzv. denním, provozu vypadá pokoj úhledně a v žádném případě byste si ani nepomysleli, že se ve skutečnosti nacházíte zároveň i v ložnici. Na sedačce můžete bez problémů pohostit návštěvu, popovídat si s přáteli a na večer stačí pouze sundat polštáře a můžete pohodlně spát. Příprava vašeho lože a složení sedačky vám zabere pouze pár vteřin.

Není třeba dodávat, že obě sedačky Split i Flash vynikají elegantním nadčasovým designem, který se stane skutečnou ozdobou vašeho obývacího pokoje. Praktické řešení sedačkám v tomto případě nikterak neubírá na kráse. Pokud se nebudete bát a pořídíte si ke všední a tradiční barvě sedačky kontrastní pestrobarevné polštářky, oživíte a osvěžíte celou místnost. Doporučujeme vybírat především z červené či žluté, které jsou v současné době v kurzu.

Mohlo by vás zajímat


Nové sedačky odolají fixám i červenému vínu

Pokrok nezastavíme. Nyní v naší nabídce najdete sedačky, jejichž potahy se nezaleknou čmáranců ani tekutin.

Přečíst více >>

Jak vybrat sedačku

Není nic lepšího, než když se po náročném dni natáhnete na pohodlné sedačce. Tento článek vám přesně takovou pomůže vybrat.

Přečíst více >>

Jak správně pečovat o sedací nábytek

Stejně jako o vše ostatní, i o sedací nábytek je nutné správně pečovat, aby vydržel co nejdéle elegantní a pohodlný.

Přečíst více >>

                                        

Líbí se vám tento článek?

Podobné články