TIP: Kuchyně, ve které je vaření pohodlné a praktické

Pro každého může znamenat pojem krásná kuchyně něco trochu jiného. Jeden si představí útulnou malou místnost s nábytkem ve stylu našich babiček. Jiný zase prostorný pokoj se zákoutími, která jsou plná moderních skříněk s lesklými povrchy. Různit se mohou názory na barevnost, celkovou rozlohu i vybavení kuchyní. Vše je samozřejmě otázkou vkusu a vnitřního nastavení každého z nás. Co by však mělo být spojujícím prvkem všech kuchyní? Ať už je kuchyně vzhledově jaká chce, rozhodně musí být pohodlná a praktická pro toho, kdo v ní vaří! Vybrali jsme pro vás inspiraci na praktické zařízení kuchyně.
 

"Dnes se stále těší velké oblibě prostory, kde je kuchyně propojena s obývacím pokojem. Tento styl bydlení je velice praktický."

Věra Francová, designérka

Tip na moderní a praktickou kuchyni

Když vám například přijde návštěva, máte vše po ruce. Při vaření kávy se tak můžete plně věnovat hovoru s hosty, aniž byste museli kamkoliv odbíhat. Jestliže máte děti, oceníte takové rozmístění proto, že své potomky budete mít stále na očích

Při výběru takové kuchyně vždy zohledněte její zasazení do prostředí obývací, čili takzvané společenské zóny. Společně s našimi designéry jsme pro vás připravili jednoduchý návrh elegantní kuchyně. Díky propojení s obývací zónou a volbou pestré barvy dvířek působí velmi hravě. Je v ní dostatek místa na vše, co pro obyčejné vaření doma potřebujete. Kuchyně má ojedinělé tvarové vyjádření. Zároveň oživující kombinaci barev, která se u vás doma bude vyjímat. Takovou kuchyni lze zapasovat například do menšího interiéru panelákového bytu, nebo klidně do moderní novostavby domu.

Vylaďte si kuchyni tak, aby pobyt v ní byl pro vás byl vždy radostný a příjemný.

 

Koupit kuchyni Emilia

Líbí se vám tento článek?

Podobné články