TIP: Jedna z nejmenších flashek světa

Flash disk výrobce Leef vyniká především svými kompaktnímu rozměry. Flashka zabírá pouze tolik prostoru, kolik je potřeba k tomu, aby spolehlivě fungovala. Nic tedy nepřebývá a zbytečně nevyčnívá. Flashku tak můžete mít nepřetrřitě připojenou ke svému notebooku. Riziko, že zalomíte flashku v USB portu je totiž minimální.

 

Pokud jste tedy neustále v pohybu, nostíte svůj laptop všude s sebou a mnohdy potřebujete mít externí úložiště neustále připojené, je pro vás tohle mini USB přímo dělané. Při manipulaci s notebookem vám tento flash disk nebude vůbec překážet a vy se nemusíte strachovat, že flashce nějak ublížíte. Stejně tak můžete tento flash disk použít 

Tento drobný flash disk se navíc může pyšnit i tím, že je jedním z nejmenších USB disků na celém světě. Za zanedbatelnou cenu tak získáte mimořádně praktické zařízení s úložným prostorem pro 8, 16, 32 nebo 64 GB vašich dat. Flash disky společnosti Leef jsou prachuvzdorné, vodotěsné i nárazuvzdorné. Nemusíte se o svá data strachovat. Flash disk podporují jak operační systémy Windows, tak i Mac.

Koupit USB flash disk Leef

Líbí se vám tento článek?

Podobné články