Nábytkový program

Tes

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti. Nábytkový program Tes  vnese do vašeho domova pohodu a harmonii díky svému  dekoru dřeva.  Spojení jednoduchosti a drobných...

Čtěte více

Cena kompletu:
40 094 
bez DPH 33 134 
Cena se skládá z:

Závěsná police Tes (jilm)

Police
1 499 Kč bez DPH 1 239 

Konferenční stolek Tes (jilm, korpus a fronty)

Konfereční stolek - dřevěný
3 399 Kč bez DPH 2 809 

Tes - TV komoda TS 1 (jilm, korpus a fronty)

TV, Hifi stolek - dřevěný
6 699 Kč bez DPH 5 536 

Tes - Vitrína levá, dveře, police, LED (jilm, korpus a fronty)

Vitrína
8 199 Kč bez DPH 6 776 

Tes - Vitrína, 2x dveře, 3x police, LED (jilm, korpus a fronty)

Vitrína
10 299 Kč bez DPH 8 511 

Položky kolekce nábytku Tes

Zobrazuji 1-9 produktů z 17 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Tes

V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti.

Nábytkový program Tes vnese do vašeho domova pohodu a harmonii díky svému dekoru dřeva. Spojení jednoduchosti a drobných detailů z něj činí velice atraktivní nábytek. Při výběru vždy záleží na stylu vaší domácnosti. Dekor je jedním z těch činitelů, který propojí všechny prvky v jeden celek.

Mezi hlavní výhody tohoto nábytku patří především praktický úložný prostor, který pojme spoustu věcí, které chcete mít neustále po ruce, ale již je nemáte kam uložit. Nesmíme také opomenout moderní a zajimavý design tohoto programu. 

 

Výhody:

  • kvalitní materiál
  • příjemný design
  • praktický úložný prostor

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky