Právě teď likvidace zboží z prodejen – sleva až 52 %

x

235 976 produktů skladem

2 486 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Taštičkové matrace

Taštičkové matrace ➤ Pro lepší spánek ✔ Kvalitní a prodyšné ✔ Taštičkové matrace se při pohybu nevlní ✔ Dopřejte klidný spánek sobě i partnerovi ✔ OKAY.cz

Taštičkové matrace jsou speciálním typem pružinové matrace, který má každou pružinu pečlivě obalenou v látkové taštičce. Samotné pružiny nejsou mezi sebou propletené, spojené jsou pouze látkovými taštičkami. 
 

Výhody taštičkových matrací


Systém taštičkových matrací umožňuje, aby se při pohybu jednoho z partnerů celá matrace nevlnila – stlačují se pouze pružiny, na kterých daná osoba leží. Při pohybu jednoho z partnerů se tak vlnění nepřenáší, jak je to obvyklé u běžných pružinových matrací. Pružinové matrace patří mezi nejprodyšnější ze všech druhů matrací a právě taštičkové matrace patří mezi vrchol v této řadě. Pro své kvality jsou vysoce oblíbené a díky své prodyšnosti i doporučované odborníky na zdravé spaní. Protože jsou tyto matrace prodyšnější než pěnové, uplatní se i ve vlhčím prostředí letních chatek nebo zahrad.
 

Zdravé taštičkové matrace


Taštičkové matrace se rozlišují podle počtu a velikosti jednotlivých pružin. Obecně platí pravidlo – čím více pružin v matraci, tím je matrace tvrdší a její hmotnost vyšší. Proto při výběru taštičkové matrace pozorně čtěte parametry a popisek matrace. Taštičkové matrace můžeme doporučit každému, svou cenovou hladinou patří mezi dostupnější varianty. Pokud u vás při výběru matrace rozhoduje cena, doporučujeme prohlédnout si i naši nabídku nejlevnějších matrací. Chcete-li pro své zdraví udělat co možná nejvíce, doporučujeme zakoupení zdravotní matrace, která poskytuje nejlepší oporu pro páteř. Jste alergik nebo máte citlivou pokožku? Potom vám vřele doporučujeme antibakteriální matrace, které skvěle odolávají plísním a roztočům. A když už se vybavujete matrací, proč si nepořídit i jednu rezervní matraci pro hosty? Vybírat můžete i z naší praktické akce Matrace 1+1.

Taštičková matrace Sabela

 


Taštičkové matrace

S OKAY.cz ušetříte ještě více, pokud si necháte matraci dovézt na kteroukoliv z našich 90 poboček po celé ČR. Dodání na prodejnu je zdarma. A pokud se nechcete s přepravou zatěžovat, matraci vám rádi dovezeme až domů. OKAY.cz výhodně!

 Filtrovat

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky