Nábytkový program

Tampere

Tampere Program je momentálně vyprodán

Program Tampere vyniká propojením klasického stylu s venkovským vzezřením společně s moderním zpracováním. Dekorativní frézování předních ploch nábytku přidává na eleganci a zaujme již na první pohled. Lákavé jsou i moderní dekory vanilka patina a schoko dub pílený bardolino , které svým přírodním vzhledem lehce zapadnou do každého interiéru.  Skříně, skříňky, vitríny a stolky poskytují velkorysý úložný prostor, díky kterému je nábytek vhodným a praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Díky širokému výběru jednotlivých prvků z nábytkového programu Tampere, si můžete...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Tampere

Program Tampere vyniká propojením klasického stylu s venkovským vzezřením společně s moderním zpracováním. Dekorativní frézování předních ploch nábytku přidává na eleganci a zaujme již na první pohled. Lákavé jsou i moderní dekory vanilka patina a schoko dub pílený bardolino, které svým přírodním vzhledem lehce zapadnou do každého interiéru. 

Skříně, skříňky, vitríny a stolky poskytují velkorysý úložný prostor, díky kterému je nábytek vhodným a praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Díky širokému výběru jednotlivých prvků z nábytkového programu Tampere, si můžete dle svých možností vybavit obývací pokoj, ložnici, jídelnu nebo předsíň.

 

Výhody:

  • dekorativní hluboké frézování
  • lákavé provedení dekorů
  • velkorysý úložný prostor
  • dekorativní úchyty

Provedení:

  • materiál: lamino / MDF
  • dekor: vanilka patina, schoko dub pílený bardolino

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky