Nábytkový program

Sunny

Nábytkový program Sunny  je jako stvořený do dětských pokojíků. Po vzhledové stránce se dá mluvit o moderním designu. Navíc je velmi poutavý pro neotřelé  barevné kombinace  a variabilitu jednotlivých prvků.  Geometrický motiv  je opakovaně vidět v celém provedení nábytku. Tvary úchytek jsou též laděny do hranatých tvarů, které doplňují nastavené provedení. Střídání barevných kombinací je velice hravé a tím se stává poutavé snad pro každé dítě.  Program vám nabízí velké  množství jednotlivých prvků od postelí až po TV stolky,...

Čtěte více

Cena kompletu:
21 032 
s DPH 25 450 
Cena se skládá z:

Sunny - Komoda (alpská bílá se zeleným jablkem)

Dětská komoda
3 471 Kč s DPH 4 200 

Sunny - Komoda (alpská bílá se zeleným jablkem)

Dětská komoda
3 925 Kč s DPH 4 750 

Sunny - Noční stolek (alpská bílá se zeleným jablkem)

Dětský noční stolek
1 116 Kč s DPH 1 350 

Sunny - Obývací stěna (alpská bílá se zeleným jablkem)

Dětská sestava
5 950 Kč s DPH 7 200 

Sunny - Postel, 90x200cm (alpská bílá se zeleným jablkem)

Klasická postel
3 471 Kč s DPH 4 200 

Sunny - Regál se zásuvkou (alpská bílá se zeleným jablkem)

Dětský regál
2 438 Kč s DPH 2 950 

Sunny - Regál, 1 police (alpská bílá se zeleným jablkem)

Dětský regál
661 Kč s DPH 800 

Položky kolekce nábytku Sunny

Zobrazuji 1-9 produktů z 78 celkem 1239

dalších 9

Popis kolekce nábytku Sunny

Nábytkový program Sunny je jako stvořený do dětských pokojíků. Po vzhledové stránce se dá mluvit o moderním designu. Navíc je velmi poutavý pro neotřelé barevné kombinace a variabilitu jednotlivých prvků. Geometrický motiv je opakovaně vidět v celém provedení nábytku. Tvary úchytek jsou též laděny do hranatých tvarů, které doplňují nastavené provedení. Střídání barevných kombinací je velice hravé a tím se stává poutavé snad pro každé dítě. 

Program vám nabízí velké  množství jednotlivých prvků od postelí až po TV stolky, které si můžete dle libosti poskládat do požadované sestavy, která bude odpovídat vašim představám a rozměrům místnosti. Dále nabízí velké množství úložného prostoru a spoustu dalších praktických detailů. Díky široké nabídce jej můžete využít nejen v dětském pokoji, ale své uplatnění najde kdekoliv v domácnosti. 

Na jeho výrobu bylo využito pevných dřevotřískových desek, které jsou praktické díky odolnosti vůči oděru a poškrábání. Tyto vlastnosti budou v dětském pokoji jistě oceněny. Další výhodou je nenáročná údržba povrchu, díky čemuž se můžete dlouho těšit ze zářivých barev. 

S tímto programem bude váš interiér nadměrně útulný!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky