OEM Star Wars: Battlefront  Star Wars: Battlefront 641

Star Wars: Battlefront

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: 5030940121621
Part.No.: 5030940121621

Fanoušky velmi očekávaná hra se konečně dočkala své plné verze. Star Wars: Battlefront již podle názvu jasně prozrazují, čeho se bude herní obsah týkat. Jedna z nejúspěšnějších filmových sérií těší svou fanouškovskou základnu i v herní podobě. Skvělé grafické prostředí dokonale vykresluje detaily strojů, prostředí i samotných postav. Navštivte detailně zpracované planety a utkejte se s nepřátelskou armádou. Postavíte se na stranu Impéria či více sympatií získají Rebelové? Tato volba je pouze na vás. Samotná hra nabízí spoustu režimů, pro více hráčů či pro samostatný průchod jednoho hráče. Pojďme si tedy přiblížit některé z nich.

Nejoblíbenějším módem pro jednoho hráče se stal Hero Battles. V tomto režimu si budete moci zahrát za jednu z šesti legendárních postav. Postavte proti sobě Lukea Skywalkera a Dartha Vadera v epické bitvě na život a na smrt. Další dostupné postavy jsou princezna Leia Organa, císař Palpatine, Han Solo či nájemný lovec Boba Fett. Naopak režim, který prověří vaše schopnosti, nese označení Survival (Přežití). Hra před vás postaví určitý cíl, kdy vaším úkolem bude odrazit několik vln nepřátel a zůstat stále na nohou. Jako třetí možnost se jeví tzv. Battles, ve které můžete změřit své síly po boku jedné z armád proti svému kamarádovi či samotnému počítači. V posledním dostupném stylu pro jednoho hráče se proletíte na X-wingu, budete pronásledovat Rebely či si prostě jen zahrajete za Dartha Vadera – takový je mód Training.

Při hraní online se můžete těšit až na 9 dostupných scénářů. Prostřednictvím Fighter Squadron si užijete intenzivní letecké souboje s loďmi jako X-wing, TIE či Millenium Falcon. Až 40 hráčů se může utkat v Supermacy nebo Walker Assault. V prvním zmíněném bojují Rebelové a imperiální jednotky o nadvládu nad 5 klíčovými body, zatímco ve druhém budete muset odrazit nápor imperiálních vojsk či rozdrtit poslední rebelské bašty. Najdete zde však i oblíbené levely jako třeba Cargo, kdy musíte nepřátelskému týmu ukrást cenné bedny s nákladem a bránit své vlastní. O tři droidy se utkáte v módu Droid Run, kde se proti sobě postaví šest rebelů a šest imperiálních vojáků. I klasický deadmatch si zde našel své místo v podobě tzv. Blast, kde se střetne 10 na 10 hráčů. Ve zbývajících scénářích se opět ocitnete v kůži jednoho z hrdinů po boku věrné armády (Heroes vs Villains). Jak již bude z názvu patrno, režim Hero Hunt bude spočívat v pronásledování hrdiny 7 nepřátelskými vojáky. Poslední na řadu přichází Drop Zone, kde se 8 na 8 hráčů střetne v přetahované o evakuační kapsle.


Parametry

VLASTNOSTI
PlatformaPC
ŽánrFPS (First Person Shooter)
Hodnocení ESRBNáctiletí
VývojářEA DICE
Datum uvedení19.11.2015
Hodnocení PEGI16
Režim multiplayerAno
VydavatelElectronic Arts

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?