Nábytkový program

Slowfox

Slowfox Program je momentálně vyprodán

Kuchyně jsou centrální místností každého domova. Trávíme v nich mnoho času, ať už přípravou pokrmů nebo setkáními s přáteli. Kuchyň proto musí být nejen prakticky vyřešená, ale i hezká, abychom se v ní cítili dobře. Kuchyně z programu Slowfox  splňují  oba výše zmíněné požadavky. Linka je  formována do L,  takže nabízí velkorysý prostor pro práci. Díky svým rozměrům nabízí  systematické rozmístění jednotlivých zón  - vaření a pečení, příprava jídla, skladování a zásoby, mytí nádobí. Vše je organizováno účelně a prakticky.  ...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Slowfox

Kuchyně jsou centrální místností každého domova. Trávíme v nich mnoho času, ať už přípravou pokrmů nebo setkáními s přáteli. Kuchyň proto musí být nejen prakticky vyřešená, ale i hezká, abychom se v ní cítili dobře.

Kuchyně z programu Slowfox splňují oba výše zmíněné požadavky. Linka je formována do L, takže nabízí velkorysý prostor pro práci. Díky svým rozměrům nabízí systematické rozmístění jednotlivých zón - vaření a pečení, příprava jídla, skladování a zásoby, mytí nádobí. Vše je organizováno účelně a prakticky.  

Celá pracovní plocha je hladká, s výbornou návazností jednotlivých částí. Netvoří nežádoucí předěly a mezery, které by udržovaly nečistoty či vodu. Korpus i plochy jsou vyrobeny z lamina, které je odolné proti vlhku, změnám teplot i oděru a navíc má nízké nároky na údržbu. Pracovní deska je pevná, s tloušťkou 40mm.

Zajímavá, vizuálně příjemná kombinace barev dodá kuchyni šmrnc a pomáhá vytvořit prostředí, kde budete plni energie a elánu. Matná povrchová úprava působí decentně a nerušivě. Výrazným dekorativním prvkem jsou úchytky, které přináší svěží ozvláštnění jednolitých ploch.

 

Výhody:

  • moderní design
  • praktické rozmístění
  • pevná pracovní deska
  • snadná údržba vnějších ploch

 

Provedení:

  • dekor: dle výběru
  • materiál ploch i korpusu: lamino

 

Dodání:

  • všechny kuchyňské bloky z progarmu Slowfox jsou dodávany ve smontovaném stavu

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky