EcoBubble

Pračky s technologií Eco Bubble přinášejí výjimečné prací schopnosti spolu s perfektní péčí o tkaniny. Tato technologie využívá sílu bublin, která maximalizuje prací výkon a navíc šetří energii.

Eco Bubble je unikátní technologie praní od společnosti Samsung. Zajišťuje efektivní a současně velmi úsporné praní i při nízkých teplotách. Systém od samotného začátku praní vytváří bohatý pěnový polštář prostřednictvím vody, pracího prostředku a vstřikování vzduchu. Pěna pak proniká do tkanin mnohem efektivněji. EcoBubble ušetří oproti běžnému praní na 40 °C až 70 % energie.

Eco Bubble

Eco Bubble využívá jedinečný generátor vzduchových bublin. Ve vodě se vytvářejí bublinky, které rozpouštějí a aktivují prací prostředek, jenž poté do prádla proniká rychleji a rovnoměrněji. Prací prostředek se tak dostane ke každému vláknu a praní je kvalitnější i při výrazně nižších teplotách. Úspora energie je tak zajištěna při každém praní. Vyzkoušet můžete například program Super Eco 15 °C, který je maximálně úsporný a šetrný ke tkaninám, nebo program Bavlna 60 °C, který trvá pouze 135 minut.

Výhody oproti jiným pracím technologiím

  • efektivní praní i při nízké teplotě vody
  • úspora energie až 70 %
  • dlouhodobé zachování kvality tkanin
  • vzduchový generátor vytváří množství bublin, které proniknou hluboko do tkaniny společne s pracím prostředkem, takže je efektivně využíván
  • šetrné ke každému typu tkaniny
Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky