Doručujeme i o svátcích! O vánoční provozní a doručovací době se můžete informovat pod tímto odkazem.

x
Nábytkový program

Simba

Simba Program je momentálně vyprodán

Svěží barevná kombinace  dětského programu Simba  vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor.  Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet  dostatek úložného prostoru a praktickou stránku . Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Jsou to především rodiče, kteří potřebují mít vše po ruce. Program má několik prvků, které...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Simba

Svěží barevná kombinace dětského programu Simba vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. 

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Jsou to především rodiče, kteří potřebují mít vše po ruce. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. 

Nábytkový program Simba s půvabným barevným provedením rozveselí každý dětský pokojíček. Je dokonale propracovaný a nabízí spoustu hravých detailů. Neopomenutelnou předností je také množství úložného prostoru. Z pestrých barevných variant si jistě vybere každý malý voják či princezna.

 

Provedení:

  • dekor: korpus bílá/ front bílá v kombinaci s růžovou, modrou nebo tyrkysovou

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky