Mikrovlnná trouba Mora za 1390 Kč Sleva 26 % | pouze 19 ks
Siemens Siemens WI 14S441 Pračka předem plněná Siemens WI 14S441 20261

Pračka předem plněná

Prodej ukončen

A+

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: WI14S441EU
Part.No.: WI14S441EU

Plně vestavná automatická pračka iQ 700 firmy Siemens vypere vaše prádlo s dokonalou péčí a maximální tichostí! Tento spotřebič energetické třídy A+ pojme až 7 kg prádla současně a je vybaven 3D-systémem vrchní vody. Díky systému WaterPerfect automaticky detekuje množství a druh prádla pomocí zabudovaných senzorů a poskytne mu právě tak šetrné zacházení, jak je třeba. Tímto způsobem lze vyprat hospodárně také malé množství prádla.

Ovládání usnadňuje jediný otočný volič pro všechny programy i velký, přehledný displej. Je vybaven tlačítky start, předpírka, ochrana proti zmačkání, extra máchání, teplota, regulace počtu otáček. Kromě toho umožňuje také nastavit časovou předvolbu, a to včetně odložení startu až o 24 hodin.

Jednou z nejpříjemnějších vlastností pračky Siemens iQ 700 je její extrémně tichý chod jak při praní, tak při odstřeďování, to vše i při max. počtu otáček 1400 ot./min. Pračka je vybavena efektivní protihlukovou izolací. Protože vám časová předvolba umožňuje nastavit přesný konec praní, nic vám nebrání využít výhodné tarify za noční proud.

 

Krom standardních programů tato pračka nabízí volby pro džíny/tmavé prádlo, košile/halenky, outdoorové oblečení, powerWash 60´, mix, vlna/ruční praní či jemné materiály/hedvábí. Pokud spěcháte, jistě využijete speciálního super rychlého, 15 min. pracího programu. Délka pracího cyklu ale může být naopak prodloužena, čímž se snižuje spotřeba energie. Třída účinnosti praní A je zaručena ve všech případech.

O komfort a bezpečnost se stará systém aquaStop, který se skládá ze speciální, dvouplášťové přívodní hadice a z bezpečnostního ventilu a plovákového spínače, umístěného na vaně. Je-li spotřebič vypnutý, nebo dojde-li k vytékání vody z pračky, bezpečnostní ventil se uzavře a hadice jsou bez tlaku. Je-li zapotřebí přísunu vody, ventil se automaticky otevře. K bezpečnosti dále přispívá rozpoznání pěny, kontrola nevyváženosti, stabilizační automatika a kovový zámek na dvířkách.

Příjemným bonusem je dokonalé osvětlení vnitřku bubnu.

VarioSoft buben

Povrch jedinečného bubnu varioSoft se skvěle postará o vaše jemné i silně znečištěné prádlo s maximální šetrností a skvělými výsledky.

WaterPerfect

Senzory řízený systém pro úsporu vody vždy zajistí správné množství vody pro každou náplň.

Super 15´

Tento rychlý program je ideální pro lehce špinavé oblečení. Za pouhých 15 minut prádlo vypere, odstředí a vymáchá.

iSensoric

O vaše prádlo bude skvěle postaráno díky senzory řízené technologie iSensoric. Spolu s inteligentním softwarem tento systém zjistí, vypočítá, řídí a kontroluje každý krok pracího procesu a tím skvěle pečují o každý kousek prádla.

Outdoor

Sportovní funkční oblečení si žádá speciální péči při praní. Se senzorově kontrolovaným programem Outdoor/impregnace praček Siemens bude vaše sportovní oblečení vypráno a ochráněno s maximální šetrností. Navíc můžete podle potřeby přidat impregnační prostředek.  Pomocí tohoto ošetřovacího "wash-in" prostředku, optimální teploty a speciálním pohybům bubnu program obnoví funkci vodoodpudivosti vašich textilií a jejich prodyšnost zůstane zachována. 

AquaStop

Systém aquaStop obsahuje dvoustěnnou přívodní hadici a pojistný ventil. V případě úniku vody dojde k okamžitému uzavření dodávky pojistným ventilem a pračka je tak chráněna před všemi druhy poškození vodou.

 


Parametry

VÝKON
Hlučnost praní64 dB
Kapacita bubnu7 kg
Maximální otáčky1400 ot/min
Třída účinnosti mytíA
Účinnost odstřeďováníB
Úroveň hluku (při točení)64 dB
Poloviční výkonAno
Funkce AquastopAno
Časovač odloženého startuAno
VZHLED
ProvedeníVestavěný
Systém vkládáníPřední plnění
BarvaBílá
Vestavěný displejAno
Typ displejeLED
Uchycení dveříLevý
Délka šňůry2,25 m
Objem bubnu55 l
Automatické vyváženíAno
PROGRAMY PRANÍ
Program praní - alergieAno
Program praní - černéAno
Program praní - choulostivé/hedvábíAno
Program praní - intenzívní / outdoorové oblečeníAno
Program praní - smíšenéAno
Program praní - předpírkaAno
Program rychlého praníAno
ERGONOMIE
Dětský zámekNe
Zbývající čas indikaceAno
LED indikátor průběhu programuAno
PŘÍKON
Energetická třídaA+
Spotřeba2000 W
Napájecí napětí220-240
Frekvence vstupního střídavého napětí50
Roční spotřeba energie při praní220 kWh
Roční spotřeba vody při praní11000 l
Spotřeba energie0,6 kWh
PARAMETRY
Funkce1odložený start, Aqua stop
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka600 mm
Hloubka570 mm
Výška818 mm
Hmotnost80 kg
Hmotnost včetně balení81 kg

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku