Siemens Siemens Gigaset DA710 Siemens Gigaset DA710 899

Stolní telefon

Siemens Gigaset DA710

Prodej ukončen

Handsfree Nouzové tlačítko

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Siemens Gigaset DA610 Siemens Gigaset DA610

656 Kč s DPH 794 

Panasonic KX-TS520FXB Panasonic KX-TS520FXB

371 Kč s DPH 449 

Siemens Gigaset DA510 Siemens Gigaset DA510

454 Kč s DPH 549 Kód výrobku: VOIP0103       Part.No.: GIGASET-DA710-BLAC

Moderní pevná linka

Hledáte kvalitní telefon, jenž by zároveň ozdobil váš obývací pokoj či kancelář? Pak už hledat nemusíte, neboť cíl vašeho pátrání se jmenuje Gigaset DA710. Sklápěcí alfanumerický displej modelu Gigaset DA710 vám umožní nastavit co nejpohodlnější úhel a kdykoli pro kontrolu zobrazuje čas, datum a dobu trvání hovoru. Pro ještě flexibilnější hovory použijte buď funkci handsfree, nebo přes zástrčku pro náhlavní soupravu připojte kompatibilní náhlavní soupravu (RJ9).

Univerzální a nekomplikovaný zároveň

Díky čtyřsměrné navigační klávese je navigace v menu přístroje Gigaset DA710 velmi přehledná. I nastavení a instalace jdou rychle a snadno. Model je kompatibilní s Pabx a PSTN a umožní vám přímé připojení k pevné síti či použití v rámci interní sítě telefonů ve vaší kanceláři nebo domácnosti. Přístroj Gigaset DA710 lze připevnit na zeď, abyste jej mohli umístit dle přání, a napájen je pomocí telefonního kabelu, takže není zapotřebí další napájení. Na výběr máte ze 16 melodií a 4 úrovní hlasitosti, které vám ohlašují příchozí hovory. Vyzváněcí tón můžete samozřejmě vždy vypnout, nechcete-li být rušeni, a o příchozích hovorech vás bude informovat vizuální indikace vyzvánění. Dalším přínosem je indikace VIP hovorů, která vám umožňuje určité kontakty označit jako VIP a přiřadit jim unikátní vyzváněcí tón a vizuální indikaci. Gigaset DA710 můžete také nastavit tak, aby jen zvonil, když volá VIP.

Snadno ovladatelný

Gigaset DA710 vám umožní zabránit volajícímu slyšet to, co právě říkáte, stisknutím klávesy ztlumení. Můžete také zvolit melodii, kterou volající uslyší v době, kdy je tato klávesa stisknuta. Gigaset DA710 je kompatibilní s naslouchadly uživatelů se ztrátou sluchu, a tak jim neujde ani jeden decibel. Elektronický zámek klávesnice modelu Gigaset DA710 zabraňuje nedovolenému vytáčení. V případě nouze však funkce alarmu spuštěného po stisknutí jakékoli klávesy například dětem umožní vám zavolat, zatímco je telefon zamknutý. Zadejte požadované číslo a alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy jim umožní vás na tomto čísle kontaktovat. Gigaset DA710 je perfektní volbou universálního, snadno ovladatelného, šňůrového telefonu s handsfree, jak pro kancelář, tak pro domov. 


Parametry

VÝKON
ModelDECT
Integrovaný telefonní záznamníkNe
VZHLED
Způsob uchyceníDesk/Wall
BarvaČerná
Telefon pro staršíNe
SPRÁVA HOVORŮ
Identifikace volajícíhoNe
Opakované vytáčeníAno
VLASTNOSTI TELEFONU
Počet melodií16
PAMĚŤ
Kapacita telefonního adresáře100 pol.
OBRAZOVKA
Vestavěný displejAno
Barva podsvětleníZelená
Podsvětlení displejeAno
Počet barev displejeMonochromatický
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Bezdrátové připojeníNe
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka22,1 cm
Hloubka20,2 cm
Výška6,2 cm
OBSAH BALENÍ
Počet sluchátek v ceně1

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

Siemens Gigaset DA610 Siemens Gigaset DA610

656 Kč s DPH 794 

Panasonic KX-TS520FXB Panasonic KX-TS520FXB

371 Kč s DPH 449 

Siemens Gigaset DA510 Siemens Gigaset DA510

454 Kč s DPH 549 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?