Siemens cashback

D2116_Siemens_kavovary_20985
Užijte si svět kaváren z pohodlí svého domova

Získejte zpět až 2 500 Kč za nákup vybraných plně automatických a vestavných kávovarů Siemens.

Vyberte si ten svůj

Připravit lahodnou kávu v pohodlí vlastního domova nebylo nikdy jednodušší. Její milovníci jsou doslova hýčkáni plně automatickými přístroji, s nimiž mohou mít svůj oblíbený nápoj kdykoliv na něho dostanou chuť. Často stačí jen stisk jediného tlačítka.

Jak na to?

1. Kupte v období od 1. 5. do 30. 6. 2021 vybraný kávovar Siemens.
2. Zaregistrujte se na akce-cashback.cz/kavovary
3. Příslušná částka bude zaslána na váš bankovní účet.

Registrace
Různé druhy káv

Jakou kávu máte nejraději? S chutí plnou, krémovou, sladkou, kořeněnou, jemnou, zemitou, nebo dokonce ovocnou? Představíme vám typy kávy, ze kterých si určitě vyberete svého favorita. Objevte zajímavé informace o nejžádanějších druzích kávy celého světa: espresso, cappuccino, americano, latte macchiato a flat white. Poznejte rozdíly mezi jednotlivými druhy kávy, naučte se, jak je dokonale připravit, a hlavně, jak si je vychutnat.

Objevte dokonalé espresso

Vychutnejte si lahodné espresso, užijte si jeho plnou chuť a sametovou krémovou pěnu, která je znakem dokonalého espressa. Italský barista Angelo Moriondo se v roce 1884 zasloužil o vynález přístroje na přípravu espressa, když chtěl vyjít vstříc požadavkům svých zákazníků a rychle připravit jednotlivé šálky kávy.

Vychutnejte si cappuccino

Cappuccino, káva s bohatou strukturou a chutí, vzniklo před stovkami let a své jméno získalo podle hnědých kapucínských kápí italských františkánů. Capuccino tvoří espresso, horké mléko a mléčná pěna. Cappuccino se v Itálii tradičně podává pouze ráno. Po celý den si ho vychutnávají v jiných částech světa.

Dopřejte si americano

Americano (nebo také caffè americano) má připomínat filtrovanou kávu. Jedná se o jednoduché nebo dvojité espresso, do kterého se přidá dvojnásobné množství horké vody. Dokonalé americano má vrstvu kávové pěny, intenzivní chuť a zemitý nádech.

Zkuste latte macchiato

Název „latte macchiato“ můžeme přeložit jako „umazané mléko" – to je totiž zabarvené espressem. Obsahuje stejné ingredience jako běžné caffè latte, ale příprava a servírování jsou zcela odlišné. Latte macchiato se připravuje tak, že se do napěněného mléka nalije polovina malého espressa, které vytvoří vrstvu mezi pěnou a mlékem.

Ochutnejte flat white

Pochází flat white z Austrálie, nebo z Nového Zélandu? Odpověď samozřejmě záleží na tom, ptáte-li se Australana nebo Novozélanďana, protože zásluhy si připisují obě země. Tak či tak, flat white není jen malé caffè latte, jak by si někdo mohl myslet. Flat white tvoří jedno nebo dvojité espresso s mléčnou mikropěnou se sametovou strukturou, přičemž se mléko nechá protékat kávou. Na rozdíl od cappuccina nebo caffè latte se na hladině netvoří krémová pěna. Proto označení „flat” – ploché.

*Částka 2 500 Kč představuje maximální sumu při koupi kávovaru s nejvyšší hodnotou cashback.

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky