Sg-qled

Stone Responsive Website Template | Webflow Templates

QLED: nejzářivější a nejživější barvy

Díky technologii QLED zobrazují televizory Samsung skutečně 100% barevný objem*. Na jejich tak obrazovkách ožívá více než miliarda barev a odstínů! QLED dokonce dokáže zobrazit nejvyšší hodnoty jasu ze všech televizorů na trhu, což je mimořádně důležité pro co nejrealističtější zobrazení scén v HDR. Pouze Samsung QLED TV umí díky HDR ukázat detaily na obrazovce tak, jak to zamýšleli tvůrci filmů a seriálů, které sledujete.

Vyber si svůj model QLED

Porovnej různé modely QLED a najdi ten, který je pro tebe dokonalý.

Dostupná QLED pro každého

Velká 55" obrazovka ti zprostředkuje nevšední podívanou, kterou oceníš nejen při sledování filmů, ale také při hraní počítačových her. S touto smart televizí Samsung se staneš přímým účastníkem děje. Díky technologii Quantum HDR uvidíš detaily a barvy i v těch nejtmavších scénách.

Maximální výkon pro špičkový obraz

QLED televize je poháněna výkonným procesorem Quantum 4K, který viditelně zvyšuje kvalitu sledovaného obsahu. Upscalingový algoritmus nejen přizpůsobuje míru jasu obrazovky vzhledem k okolním světelným podmínkám, ale vyladí také audio pro dosažení nejvyšší možné kvality.

Ta nejlepší z nejlepších

Poznej na vlastní oči rozlišení v 8K chlubící se 100% barevností s miliardou odstínů. Nízká doba odezvy ti umožní spektakulární herní zážitek a podpora Google Assistant či Amazon Alexa ovládání pomocí hlasu. V režimu Ambient může televize zobrazovat čas, předvolená pozadí nebo tvoje vlastní fotografie.

*100% objem barev podle standardu DCI-P3 a certifikace VDE.

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky