Nábytkový program

Santorini

Santorini Program je momentálně vyprodán

Chcete pro své děti takový nábytek, který bude svěží a projasní celou místnost?  Dětský program Santorini  je vyhotoven v dekoru  bílá arctic.  Děti si rádi vystavují svoje cennosti, oblíbené plakáty a hračky.  Neutrální barevný základ je tak vhodný pro další pokojové úpravy. I přes veškeré dekorace bude pokoj působit klidně a vaše děti se v něm budou cítit příjemně. Mezi základní vybavení dětského pokoje zpravidla patří skříň, postel a psací stůl. To vše tento dětský program nabízí. Kromě jiného nabízí i další prvky v podobě regálu, poličky, TV stolku...

Čtěte více

Cena se skládá z:

Postel Santorini - 90x200 cm, úložný prostor (bílá arctic)

Klasická postel
7 199 Kč bez DPH 5 949 

Santorini - Dětský psací stůl, typ 61 (bílá arctic)

Dětský pracovní stůl
4 999 Kč bez DPH 4 131 

Santorini - Polička, typ 41 (bílá arctic)

Dětská police
1 199 Kč bez DPH 991 

Santorini - Regál, typ 07 (bílá arctic)

Dětský regál
4 499 Kč bez DPH 3 718 

Santorini - Šatní skříň se zásuvkou, typ 26 (bílá arctic)

Dětská skříň
8 899 Kč bez DPH 7 354 

Popis kolekce nábytku Santorini

Chcete pro své děti takový nábytek, který bude svěží a projasní celou místnost? Dětský program Santorini je vyhotoven v dekoru bílá arctic. Děti si rádi vystavují svoje cennosti, oblíbené plakáty a hračky. Neutrální barevný základ je tak vhodný pro další pokojové úpravy. I přes veškeré dekorace bude pokoj působit klidně a vaše děti se v něm budou cítit příjemně.

Mezi základní vybavení dětského pokoje zpravidla patří skříň, postel a psací stůl. To vše tento dětský program nabízí. Kromě jiného nabízí i další prvky v podobě regálu, poličky, TV stolku apod. Díky široké nabídce tak máte možnost zařídit pokoj podle vašich potřeb a představ. 

Z hlediska údržby snad každý ocení omyvatelný povrchKorpus nábytku je vyroben z LDTD desek. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF, které jsou typické svojí odolností a jednoduchou údržbou. Dvířka a zásuvky mají keramické úchytky, které ladí s dekorem nábytku. 

Děti mají nejrůznější koníčky. V pěkně zařízeném pokoji se budou cítit spokojeně. A pokud budou mít dostatek místa na všechny jejich věci a hračky, bude vše ještě o něco komfortnější. 

 

 

Výhody:

  • moderní styl
  • světlý dekor
  • omyvatelný povrch

 

Provedení:

  • materiál: MDF, LDTD
  • dekor: bílá arctic

 

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky