REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
začínáme za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Nábytkový program

Santorini

Chcete pro své děti takový nábytek, který bude svěží a projasní celou místnost?  Dětský program Santorini  je vyhotoven v dekoru  bílá arctic.  Děti si rádi vystavují svoje cennosti, oblíbené plakáty a hračky.  Neutrální barevný základ je tak vhodný pro další pokojové úpravy. I přes veškeré dekorace bude pokoj působit klidně a vaše děti se v něm budou cítit příjemně. Mezi základní vybavení dětského pokoje zpravidla patří skříň, postel a psací stůl. To vše tento dětský program nabízí. Kromě jiného nabízí i další prvky v podobě regálu, poličky, TV stolku...

Čtěte více

Cena kompletu:
21 188 
s DPH 25 639 
Cena se skládá z:

Santorini - Postel 90x200 cm, úložný prostor (bílá arctic)

Klasická postel
5 715 Kč s DPH 6 915 

Santorini - Dětský psací stůl, typ 61 (bílá arctic)

Dětský pracovní stůl
4 082 Kč s DPH 4 939 

Santorini - Polička, typ 41 (bílá arctic)

Dětská police
908 Kč s DPH 1 099 

Santorini - Regál, typ 07 (bílá arctic)

Dětský regál
3 437 Kč s DPH 4 159 

Santorini - Šatní skříň se zásuvkou, typ 26 (bílá arctic)

Dětská skříň
7 047 Kč s DPH 8 527 

Položky kolekce nábytku Santorini

Zobrazuji 1-9 produktů z 12 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Santorini

Chcete pro své děti takový nábytek, který bude svěží a projasní celou místnost? Dětský program Santorini je vyhotoven v dekoru bílá arctic. Děti si rádi vystavují svoje cennosti, oblíbené plakáty a hračky. Neutrální barevný základ je tak vhodný pro další pokojové úpravy. I přes veškeré dekorace bude pokoj působit klidně a vaše děti se v něm budou cítit příjemně.

Mezi základní vybavení dětského pokoje zpravidla patří skříň, postel a psací stůl. To vše tento dětský program nabízí. Kromě jiného nabízí i další prvky v podobě regálu, poličky, TV stolku apod. Díky široké nabídce tak máte možnost zařídit pokoj podle vašich potřeb a představ. 

Z hlediska údržby snad každý ocení omyvatelný povrchKorpus nábytku je vyroben z LDTD desek. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF, které jsou typické svojí odolností a jednoduchou údržbou. Dvířka a zásuvky mají keramické úchytky, které ladí s dekorem nábytku. 

Děti mají nejrůznější koníčky. V pěkně zařízeném pokoji se budou cítit spokojeně. A pokud budou mít dostatek místa na všechny jejich věci a hračky, bude vše ještě o něco komfortnější. 

 

 

Výhody:

  • moderní styl
  • světlý dekor
  • omyvatelný povrch

 

Provedení:

  • materiál: MDF, LDTD
  • dekor: bílá arctic

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky