Samsung představil technologie budoucnosti

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. představila na Samsung Evropském fóru, které se konalo v Monaku, svou vizi chytřejšího žití. Samsung SUHD TV s úhlopříčkou 88 palců posouvá kvalitu obrazu opět o třídu výš a potvrzuje pozici společnosti na špičce evropského trhu s televizory. Samsung zároveň uvádí nová audio řešení, která reprodukují špičkový zvuk, a chytré kuchyňské spotřebiče inspirované světovými šéfkuchaři stvořené pro domácí kuchařské umění s profesionální kvalitou.  Samsung také pokračuje v budování silné pozice na trhu fotoaparátů s modelem NX500, který svými funkcemi navazuje na oceněnou řadu NX1. Kromě toho představila společnost i novou řadu elegantních smartphonů GALAXY A, které umožňují digitální zachycení a sdílení každodenních zážitků. „Samsung lidem přináší úžasné zážitky a dokáže to právě díky intenzivnímu zájmu o lidské potřeby,” řekl BK Yoon, prezident a generální ředitel divize spotřební elektroniky společnosti Samsung Electronics.
 
Profesor Okay

 

 

 

Televize nabídnou kvalitnější obraz než dosud

 
Samsung představil 88 palcový model JS9500 TV, který využívá patentovanou ekologickou nanokrystalovou technologii a inteligentní SUHD engine pro upscaling obrazu, jež napomáhá výraznému zlepšení obrazové kvality. Televizory Samsung SUHD demonstrují převratný pokrok v oblasti kontrastu, jasu, reprodukci barev a celkové vynikající kvalitě obrazu.
 

"Myslíte si, že UHD je nejvyšší rozlišení obrazovek? SUHD je o třídu výše!"

Profesor OKAY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Samsung audio zařízení
 
 
 
 

O vytříbený zvuk se postará prémiová audio řada!

 
Samsung přichází do Evropy s novými audio zařízeními, která zákazníkům dopřejí dynamický a neobklopující zvukový zážitek. Audio zařízení WAM7500/6500 byla vyvíjena v uměleckých audio laboratořích (state-of-the-art audio lab) ve Valencii v Kalifornii. Reproduktory jsou vyrobeny z prémiových materiálů a jejich styl bude ladit s jakýmkoli interiérem. Budou představeny ve dvou modelech: stojícím (WAM7500) a přenosném (WAM6500).  
 
Samsung také přestaví novou řadu prohnutých soundbarů 8500, která doplní prohnuté televizory Samsung ve velikostech 48 až 78 palců. Nabídne vynikající 9.1 kanálový zvuk díky hlavnímu reproduktoru a dalším postranním, které jsou umístěny na obou koncích soundbaru. Úžasný divácký zážitek bude umocněn dokonalým poslechem pohlcujícího zvuku. Soundbar je připojen k TV bezdrátově a může být také využit pro poslech hudby prostřednictvím funkce Multiroom app.  
 
 
 
 
 
 
 
Trouba Samsung
 
 

Spotřebiče Samsung Chef Collection jsou navrhovány s šéfkuchaři.

 
Profesionální koncept chladniček Kitchen Fit zajišťující bezproblémovou integraci spotřebičů do každého interiéru s jedinečným systémem chlazení Precise Chef Cooling™ pro dokonalou čerstvost potravin.
 
Unikátní Vapor Technology™, která v troubě zajišťuje udržení precizní teploty, aby jídlo nejen skvěle chutnalo, ale mělo také dokonalou konzistenci. Navíc lze troubu kontrolovat a ovládat na dálku díky wifi konektivitě.
 
Stylové plameny technologie Virtual Flame Technology™ přinášejí tepelnou vizualizaci uživatelům indukčních desek a usnadňují nastavení správné teploty. 
 
Opravdová inovace v mytí nádobí - Samsung WaterWall™ – přináší špičkový a vysoce účinný způsob mytí nádobí prostřednictvím vodní stěny, která dosáhne do každého roku myčky.
 
 
 
 
 
Fotoaparát Samsung
 
 

Dokonalé fotografie nasdílíte svým přátelům během okamžiku.

 
Nejnovější fotoaparát NX500 je podobně jako úspěšný NX1 vybavený unikátním 28MP snímačem BSI APS-C s vysokým rozlišením, nejlepším procesorem ve své třídě DRIMeV, super rychlým systémem NX AF III, funkcí Samsung Auto Shot a také umožňuje nahrávání videa v nejvyšší běžně dostupné ve kvalitě 4K a UHD. Aktualizovaná konektivita přes Bluetooth, NFC a Wi-Fi poskytuje uživatelům pokročilou bezdrátovou zkušenost, stejně jako možnost hladce zachytit a sdílet své zážitky ve špičkové kvalitě. To vše v kompaktním a přenosném těle.
 
 
 
Mobilní telefon Samsung
 

Buďte v kontaktu s přáteli díky ultratenkému smartphonu!

 
Samsung rozšiřuje řadu GALAXY A na evropském trhu. GALAXY A7, A5 a A3 jsou optimalizované pro zachycení a sdílení vlastních digitálních životů, přičemž jsou vybaveny 5MP předním fotoaparátem kvůli pořizování kvalitních selfie. Dále nabízí originální funkce jako např. nastavení animovaného GIF. Všechny modely rovněž podporují LTE pro rychlý a snadný upload fotografií a videí na sociální sítě a díky ultratenkému tělu se vyznačují pohodlným úchytem pro snadné použití.
 

"Víš, že mobilní internetu Long Term Evolution (zkráceně LTE nebo také 4G) má teoretickou maximální rychlost stahování (download) 172,8 Mbps a odesílání (upload) 57,6 Mbps."

Profesor OKAY

 
 
 
 
Multifunkční tiskárna Samsung
 
 

Tisk už neznamená ztrátu času.

 
Čtyřjádrový procesor zařízení MX7 (+DSDF) zvyšuje výkonnost a snižuje dobu čekání. Multifunkční tiskárna MX7 je po zapnutí připravena tisknout za 18 vteřin a pouhých 12 vteřin jí stačí na probuzení z režimu spánku. Umožňuje tisknout ve velkém rozlišení 1200 dpi dokonce i když jede na plný výkon. Pouhé tři vteřiny stačí na vytištění jedné černobílé stránky, zatímco barevná je vytištěná za 4,5 vteřiny, výsledné dokumenty jsou ostré a přesné.  
 
Zdroj: Samsung
Líbí se vám tento článek?

Podobné články