REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
začínáme za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Samsung Samsung Galaxy S II (i9100), černý Základní telefon Samsung Galaxy S II (i9100), černý 8861

Základní telefon

Samsung Galaxy S II (i9100), černý

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


myPhone 6310 černá myPhone 6310 černá

486 Kč s DPH 588 

myPhone 6310 bílá myPhone 6310 bílá

486 Kč s DPH 588 

Aligator A321 Senior, bílá Aligator A321 Senior, bílá

569 Kč s DPH 688 

myPhone Classic Dual SIM, černý myPhone Classic Dual SIM, černý

569 Kč s DPH 688 

myPhone Classic Dual SIM, bílý myPhone Classic Dual SIM, bílý

569 Kč s DPH 688 

ARCHOS Access 28F, Černý ARCHOS Access 28F, Černý

577 Kč s DPH 698 

Alcatel OT-2051D, stříbrná Alcatel OT-2051D, stříbrná

816 Kč s DPH 988 

Maxcom MM237, černá Maxcom MM237, černá

898 Kč s DPH 1 087 Kód výrobku: GALAXYS2
Part.No.: GT-I9100LKAXEZ

 

Samsung Galaxy S II black

    

4,3" dotykový SUPER AMOLED displej
Výkonný dvoujádrový 1,2 GHz procesor
8 MPx fotoaprát s LED bleskem a nahráváním HD videa
Velice subtilní tělo přístroje - 8,49 mm

4,3" SUPER AMOLED Plus

Vyjádřete své oblíbené barvy! Tento brilantní displej přináší největší paletu barev, vysoký kontrastní poměr a nejlepší ostrost obrazu. Převratné zkrácení doby odezvy videa umožňuje přehrávání videa bez rozmazání pohybu. Nová technologie displeje využívá méně místa a méně energie, díky čemuž má o 18% nižší spotřebu než předchozí displej. Získáte tak jeden z nejtenčích inteligentních telefonů s nejdelší výdrží baterie.
- Skutečná velikost je 4,27"

Brilantní výkon

Chcete vidět, jak se nemožné stane skutečností? Dvoujádrový aplikační procesor Samsung je mimořádně pohotovou odpovědí na mobilní výkon. Poskytuje možnost rychlého přepínání mezi více úlohami, okamžité načítání webových stránek, mimořádně rychlou odezvu, elegantnější uživatelské rozhraní, bleskurychlé úpravy obrázků a hraní her s vysokým výkonem. Díky svým schopnostem nepřekonatelně rychlého kódování a dekódování, které podporují přehrávání a nahrávání videa ve všech formátech (rozlišení 1080p, 30 snímků za sekundu), vyniká mezi ostatními dvoujádrovými procesory. Standard HSPA s mimořádně rychlým bezdrátovým připojením 21 Mb/s přináší novou úroveň bezproblémového sledování videa a poslechu hudby prostřednictvím sítě. Výjimečné počítačové schopnosti, výjimečný výkon.

Design s tloušťkou jen 8,49 mm

Slovu „tenký“ jsme dali nový význam. Telefon Samsung GALAXY S II je se svoji mimořádnou tloušťkou jen 8,49 mm, luxusním designem a pohodlným uchopením špičkou ve své třídě. Je jedním z nejtenčích inteligentních telefonů. Disponuje také designem HyperSkin, který přináší prémiový kovový vzhled s krytem baterie, na kterém nezůstávají otisky prstů a který vám jen tak lehce nevyklouzne z ruky.

Rozpoznávání a překlad hlasu

Začněte používat svůj hlas. Stačí dvakrát klepnout na tlačítko domovské stránky a můžete svůj telefon Samsung GALAXY S II ovládat několika zvolenými slovy. Převezměte kontrolu a provádějte základní funkce, jako například vytočení čísla, spuštění hudby nebo odesílání zpráv, pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Můžete také nahrávat své myšlenky, zapisovat si poznámky nebo dokonce rychle získat překlad na cestách pomocí funkce překladu hlasu od společnosti Google. Telefon Galaxy S II vám také může číst přijaté zprávy.

Služba Social Hub 2.0

Organizujte a synchronizujte svoje online kontakty efektivněji pomocí funkce Social Hub. Sjednoťte své informace z e-mailu, zpráv SMS, služeb pro zasílání rychlých zpráv a sociálních sítí do jediného řešení, abyste mohli rychleji komunikovat s větším počtem lidí.

Aplikace Music Hub

Svou hudbu mějte vždy po ruce. Nový nativní hudební přehrávač od společnosti Samsung poskytuje intuitivní systém, který vám umožní vyhledávat, objevovat, přehrávat, kupovat a stahovat skladby na cestách. Tato aplikace vám také poskytne bohaté informace o nákupech s přístupem ke všem interpretům, textům skladeb a recenzím, jaké si jen umíte představit. Získejte doporučení nových skladeb a prohlubte své nadšení rozšířenými basy a 5,1 kanálovým zvukem.

Šifrování přímo v zařízení

Vsaďte na bezpečnost s řešením zabezpečení, které umožňuje ochranu dat v mobilním telefonu, aniž byste se museli vzdát rychlosti a funkčnosti. Telefon Samsung GALAXY S II je prvním inteligentním telefonem Android, který využívá výkonný šifrovací hardware. To umožňuje minimalizovat použití bezpečnostního softwaru a aplikovat technologii šifrování přímo na samotný hardware, díky čemuž se výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení a telefon dosahuje špičkového výkonu. Integrované řešení Sybase Afaria Mobile Device Management a technologie Microsoft Exchange ActiveSync doplňují podporu šifrování o vlastní mechanismy, které umožňují zabezpečit důležité podnikové a osobní informace.

Správa mobilních zařízení

Zbavte se svých obav. Společnosti Sybase a Samsung spolupracují na odstranění problémů souvisejících se správou a zabezpečením, kterým podniky často čelí při nasazování zařízení se systémem Android. Toto partnerství přináší komplexní funkce, které mobilním zaměstnancům umožňují získat přístup k podnikovým prostředkům pomocí zařízení Samsung GALAXY S II. Tyto funkce nyní umožňují spolehlivě rozšířit zásady podnikového zabezpečení na platformu Samsung Android, díky čemuž je lze aplikovat na zařízení GALAXY S II v osobním i podnikovém vlastnictví.

Nové přizpůsobené uživatelské rozhraní

Obsah je ze všeho nejdůležitější. Zapomeňte na aplikace a získejte přímý přístup ke svému obsahu prostřednictvím nového přizpůsobitelného uživatelského rozhraní od společnosti Samsung. Toto rozhraní má rozložení ve stylu časopisu, které vybírá nejčastěji používaný obsah z galerie, hudby, videí, sociálních sítí, e-mailů, poznámek, her a počasí a ten potom zobrazuje na hlavní obrazovce. Tento živý obsahový ekosystém si můžete přizpůsobit podle vlastního vkusu a poskytuje vám jednoduchý přístup k vašemu obsahu. V reálném čase se v něm zobrazují nejnověji vybrané informace z aplikací Music Hub, Readers Hub a Game Hub. Nehledejte obsah, prožívejte ho!

Nahrávání a přehrávání v kvalitě Full HD

Staňte se hvězdou. Umožněte funkcím nahrávání videa v telefonu Samsung GALAXY S II, aby ve vás probudily celebritu. Díky nahrávání v kvalitě 1080p Full HD je každý okamžik potenciálním uměleckým dílem. Zachyťte akci ve vysokém rozlišení a rychlostí, kterou umožňuje dvoujádrový procesor, a okamžitě přehrávejte své záznamy HD na 4,3" displeji SUPER AMOLED Plus s neuvěřitelně čistým obrazem.

Aplikace Readers Hub

Nechejte polici s knihami doma. S telefonem Samsung GALAXY S II ji budete mít jako na dlani. Aplikace Readers Hub je skvělým místem, kde můžete listovat ve své knihovně klasických děl nebo si vybírat z více než dvou miliónů bestsellerů. Tato aplikace vám také umožní nastavit si doručování některých z 2.500 časopisů ve 20 jazycích a 1.600 novin ve 47 jazycích. Díky čistému a ostrému textu bude pro vás čtení skutečným požitkem. Text můžete zvětšovat, k dispozici máte zobrazení jen samotného textu nebo jednotlivých stránek, můžete využívat přístup ke zvuku a publikace můžete jediným dotykem sdílet prostřednictvím e-mailu. Věřte v knihy, ale dívejte se dále než jen na papír.

Aplikace Game Hub

Staňte se součástí akce. Aplikace Game Hub v telefonu Samsung GALAXY S II vám umožňuje stahovat mimořádně kvalitní hry a poskytuje vám 12 síťových a 13 prémiových her včetně her Let Golf 2 a Real Football 2011 od společnosti Gameloft. S touto aplikací můžete vyhledávat hry a informace o novinkách nebo si okamžitě zahrát některou ze svých oblíbených her. Vzhledem k tomu, že telefon je vybavený snímačem zrychlení, magnetickým snímačem a gyroskopem, s dynamickými pohyby rukou a ramen určitě vyniknete v davu. Stačí jemné naklonění a jste mrtví. Tomu se říká zábava!

Microsoft Exchange ActiveSync

Telefon Samsung GALAXY S II je vybavený nejkomplexnější mobilní implementací technologie Exchange ActiveSync, která je optimalizovaná tak, aby vám umožňovala získat zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům na serveru Microsoft Exchange a synchronizovat vaše podnikové e-maily, kalendář, kontakty a úlohy. Budete tak mít vždy k dispozici ty nejnovější informace. Tato technologie poskytuje funkce správy libovolného inteligentního telefonu s nejvyšší úrovní zabezpečení a nejrozsáhlejší podporu zásad a omezení mezi klienty ActiveSync na platformě Android. Umožňuje komunikaci s telefony zaměstnanců v reálném čase, díky čemuž lze na dálku konfigurovat nastavení, sledovat dodržování zásad, zaručit bezpečnost synchronizovaných údajů nebo uzamknout spravované telefony.

VPN (virtuální privátní síť)

Do telefonu Samsung GALAXY S II jsme integrovali řešení AnyConnect od společnosti Cisco, které prostřednictvím stálého podnikového přístupu uživatelů na cestách poskytuje spolehlivé šifrované síťové připojení s jednoduchým nasazením. Toto řešení umožňuje připojení k důležitým podnikovým informacím, ať se jedná o přístup k pracovním e-mailům, relaci virtuální pracovní plochy nebo jiné aplikace platformy Android.

Cisco WebEx

Udržujte si neustále přehled a zůstaňte připojeni, abyste se mohli zúčastnit důležitých schůzek i na cestách. Díky podpoře řešení Cisco WebEx jsou od vás zabezpečené schůzky online vzdálené jen na jedno kliknutí. Uživatelé mohou zobrazovat sdílené pracovní plochy, prohlížeče, aplikace a dokumenty s poznámkami přidávanými v reálném čase a využívat propracovanou integraci s exkluzivní funkcí zařízení Samsung GALAXY S II, která umožňuje zahájit schůzku v prostředí WebEX pomocí obrazovky vytáčení a kontaktů.

Fotoaparát s rozlišením 8 Mpix a bleskem LED

Získejte ty nejlepší záběry. S fotoaparátem s rozlišením 8 Mpix a automatickým zaostřováním nezmeškáte žádný detail bez ohledu na to, zda snímáte statickou scenérii nebo akci. Vestavěný blesk LED vám umožní vytvářet krásné fotografie plné detailů i při slabých světelných podmínkách. Díky výrazně vylepšenému uživatelskému rozhraní systému Android Gingerbread můžete okamžitě přepínat mezi scénami. Když přepnete na přední fotoaparát s rozlišením 2 Mpix, pořizování autoportrétů bude hračkou. Představte si ten rozdíl.

Přístroj pochází z oficiální české distribuce, váže se k němu tedy plná dvouletá záruka výrobce, uplatnitelná ve všech servisních centrech značky.

 

Výsledek spotřebitelského testu:


Parametry

OBRAZOVKA
Úhlopříčka displeje10,9 cm (4.3")
Rozlišení displeje480 x 800 px
Dotyková obrazovkaAno
Typ displejeAMOLED
Počet barev displeje16,78 miliónů barev
Externí displejNe
PROCESOR
Frekvence procesoru 11,2 GHz
ÚLOŽNÁ MÉDIA
Kapacita úložiště16 GB
Použitelná karta o maximální kapacitě32 GB
Úložiště USBAno
FOTOAPARÁT
Rozlišení fotoaparátu8 MP
Automatické ostřeníAno
Zabudovaný bleskAno
Druhý fotoaparátAno
Digitální zoom4x
ISO citlivost100, 200, 400, 800, Auto
Vyvážení bíléAuto
Fotografické efektyČerná a bílá, Negativní film, Sépiová
Nahrávání videaAno
Maximální snímkovací frekvence záznamu30 fps
Typ bleskuLED
Rozlišení kamery3264 x 2448 px
Detekce úsměvuAno
Rozlišení videa1980 x 1080 px
Rozlišení druhého fotoaparátu2 MP
Integrovaný fotoaparátAno
SÍŤ
Schopnosti SIM kartyJedna SIM karta
3GAno
Wi-FiAno
Standardy GSM (2G)EDGE, GPRS, GSM
Standardy 3GHSDPA, HSUPA
Datová síť3G
BluetoothAno
Verze Bluetooth3.0
Profily BluetoothA2DP, AVRCP, GAP, HFP, HID, HSP, MAP, OPP, PBAP, SAP, SDAP, SSP
2G pásma (primární SIM)850,900,1800,1900 MHz
WAPAno
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Počet portů USB 2.01
Počet HDMI portů1
Připojení sluchátek3,5 mm
ZPRÁVY
SMSAno
MMS (Multimedia Messaging Service)Ano
Rychlé zprávy (IM)Ano
E-mailAno
VZHLED
TypNa výšku
BarvaBílá
VÝKON
Poskytovaný operační systémAndroid
Verze operačního systému2.3
Přímý tiskAno
Správa osobních informacíBudík, Kalkulačka, Kalendář, Převodník, Odpočítávač, Seznam úkolů
Režim v letadleAno
NAVIGACE
GPS moduleAno
Funkce Assisted GPS (A-GPS)Ano
GPSAno
MULTIMÉDIA
FM rádioAno
RDS tunerAno
Podporované formáty obrázkůJPG
SPRÁVA HOVORŮ
Vibrační vyzváněníAno
Hlasitý odposlechAno
Identifikace volajícíhoAno
Konferenční hovorAno
Hlasové příkazyAno
Časovač hovorůAno
BATERIE
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie1650 mAh
Životnost baterie při hovoru (2G)8,66 h
Životnost baterie v pohotovostním režimu (2G)610 h
VIDEO
VideohovorAno
HMOTNOST A ROZMĚRY
Hmotnost116 g
Šířka6,61 cm
Hloubka8,49 mm
Výška12,5 cm
DALŠÍ CHARAKTERISTIKY
Hudební přehrávačAno
Přehrávání videaAno
Nahrávání hlasuAno
Typ vyzváněníMP3
Polyfonní vyzváněníAno

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

myPhone 6310 černá myPhone 6310 černá

486 Kč s DPH 588 

myPhone 6310 bílá myPhone 6310 bílá

486 Kč s DPH 588 

Aligator A321 Senior, bílá Aligator A321 Senior, bílá

569 Kč s DPH 688 

myPhone Classic Dual SIM, černý myPhone Classic Dual SIM, černý

569 Kč s DPH 688 

myPhone Classic Dual SIM, bílý myPhone Classic Dual SIM, bílý

569 Kč s DPH 688 

ARCHOS Access 28F, Černý ARCHOS Access 28F, Černý

577 Kč s DPH 698 

Alcatel OT-2051D, stříbrná Alcatel OT-2051D, stříbrná

816 Kč s DPH 988 

Maxcom MM237, černá Maxcom MM237, černá

898 Kč s DPH 1 087 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?