Nábytkový program

Saint-Lo

Saint-Lo Program je momentálně vyprodán

Koupelnové skříňky Saint-Lo  vás na první pohled zaujmou svým  moderním designem , díky kterému se hodí do každého interiéru. M atný antracit  nebo  b ílá barva  ve vysokém lesku  dodá vaší koupelně luxusní vzhled. Skříňky nabízí  dostatek úložného prostoru , který jistě oceníte.  Použitý  materiál je velice kvalitní  a jeho údržba je velice snadná. Je tvořen   lamino LTD deskami.  Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Saint-Lo

Koupelnové skříňky Saint-Lo vás na první pohled zaujmou svým moderním designem, díky kterému se hodí do každého interiéru. Matný antracit nebo bílá barva ve vysokém lesku dodá vaší koupelně luxusní vzhled. Skříňky nabízí dostatek úložného prostoru, který jistě oceníte. 

Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná. Je tvořen lamino LTD deskami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné a odolné vůči působení vody a vlhka. 

Nákupu koupelnových skříněk Saint-Lo nebudete nikdy litovat. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky