Microsoft Ryse: Son Of Rome (Legendary Edition) Hry na XBOX Ryse: Son Of Rome (Legendary Edition) 777

Hra na XBOX

Ryse: Son Of Rome (Legendary Edition)

-22% sleva

Akce SLEVA 15 % ★

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
777 Kč
Původní cena:
999 
Ušetříte
22% 222 Kč

Už jen 3 kusy

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.


Kód výrobku: 5F200021
Part.No.: 5F2-00021

 

Příběh pomsty

Hra Ryse: Son of Rome vypráví příběh Maria Tita, který se stal svědkem vyvraždění své rodiny barbarskou hordou. Nechá se proto naverbovat do armády v provincii Britannia a vydává se na cestu za pomstou. Rychle se učí a nakonec se z něj stává Generál. Jak se jeho válka proti barbarům blíží ke svému vrcholu, odhaluje svou další cestu. Pro dovršení své pomsty se bude muset vrátit do Říma.

 

Dokonale propracovaná grafika

Grafici si na této hře dali opravdu záležet. Navíc nový engine CryENGINE způsobuje až nepředstavitelnou dokonalost počítačové grafiky. Realistické zpracování všech stínů, odlesků nebo vody vám bude připadat jako ze skutečného světa. Každý kousek oblečení či mimika všech osob je mistrnou prací, která si zaslouží obdiv.

Realistický boj

Římské válečnictví ožívá v propracovaných detailech. Budete vrženi do neúprosné bitevní vřavy, kde ve tvářích svých nepřátel uvidíte jejich emoce. Naučte se složité bojové techniky a střídejte různé útoky. Postavte se několika nepřátelům najednou a dorážejte je více než stovkou brutálních smrtících úderů.

Navíc v online režimu se stanete gladiátorem a můžete bojovat po boku svých přátel. Dokažte, že jste schopní přežít a vydobýt si respekt a bohatství, které svět neviděl.


Parametry

VLASTNOSTI
PlatformaXbox One
ŽánrAkční, Adventura, HnS (Hack and Slash)
VývojářCrytek
Hodnocení PEGI18
Datum uvedení05. 09. 2014
Režim multiplayerAno
Hodnocení ESRBM (Mature)

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku