Russell Hobbs Russell Hobbs 2041470 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Příprava nápojů ZLEVNĚNO Russell Hobbs 2041470 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 799

Russell Hobbs 2041470 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Už žádné stříkání vody při nálevu

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20414-70 má stylovou barvu bouřkově šedé a je vyrobena z nerezi. Díky svému designu rozzáří každou kuchyni jak v domácnosti, tak v kanceláři. Konvice má chytře konstruovanou nalévací hubici, která zabraňuje rozlití nebo stříkání vody při nalévání. Díky funkci super rychlého vaření připraví šálek horké vody za pouhých 50 sekund

Šálek kávy za méně než minutu

Funkce super rychlého vaření je nastavitelná pomocí indikátoru počtu šálků. Russell Hobbs vám sama ukáže, kolik vody je třeba nalít pro 1, 2 nebo 3 šálky. Při vaření přesného počtu vody ušetříte nejen svůj čas, ale i energii (až o 50 %).

Pro celou rodinu

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20414-70 má kapacitu 1,7 litrů, takže dokáže najednou připravit dostatek horké vody pro celou rodinu, návštěvu nebo osazenstvo kanceláře. 

Bezpečná a snadná manipulace

Russell Hobbs 20414-70 je vybavena ergonomickým sklopovacím víkem. Umožňuje tak naplnit nádrž bez sejmutí krytu. Bezpečný provoz zajišťuje ochrana proti vaření na sucho a světelný LED indikátor. Snadné užívání poskytuje úhel otáčení o 360 °, v němž se navíc nachází úložný prostor pro šňůru.

 


Parametry

PŘÍKON
Typ zdrojeAC
TECHNICKÉ DETAILY
BarvaČerná, Červená, Nerezová ocel
Indikátor úrovně vodyAno
BezkabelovýNe
Výklopné víkoAno
Typ otevření víkaManuální
Vyjímatelný filtrAno
FiltraceAno
Skrytý výhřevný prvekAno
Úložný prostor pro kabelAno
Bezpečnostní spínačAno
Otočitelnost o 360°Ano
Jednoduché plněníAno
VLASTNOSTI
Druh zbožíRychlovarné konvice

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku