49 397 nábytku ihned k odeslání

583 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Materiál

Styl

Dekor/barva

Příznaky zboží

Dostupnost

Výrobci

Zákazníci právě nakoupili

Rovné lavice

Lavice do kuchyně rovné, ty jsou pro stolování vhodné! No vážně. Tohle není jako sezení někde v čekárně. Tady mluvíme o dokonalém posedu přímo u talíře se svíčkovou a knedlíky. Protože ládovat je do sebe jen tak na stojáka, nebo z rozvrzané stoličky přeci jen není ono.

Rovná lavice vám naopak přinese do jídelního koutu či kuchyně tu správnou eleganci a lehkost a kromě toho i neobyčejnou užitečnost. V klidu se na ní uvelebíte ve dvou, nebo na ni usadíte rovnou všechny vaše děti. Zatímco budou netrpělivě mlátit vidličkami o stůl, vy už můžete rovnou začít servírovat. Nebojte se. Lavice od nás určitě nepraskne. Nabízíme jen zboží z kvalitních materiálů, jejichž nosnost vás určitě nezradí. A navíc se na nich pohodlně sedí. Nejsou to tvrdá dubová prkna, ze kterých budete mít otlačená pozadí a už po třech minutách se na nich začnete vrtět.

A to ještě není vše. U nás si dokonce můžete zvolit, zda chcete lavici se zadním opěradlem, nebo bez něj. Domů si tak můžete nastěhovat přesně takový typ nábytku, jaký potřebujete a jaký jste si vysnili.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky