85 014 nábytku ihned k odeslání

758 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Styl 0

Dekor/barva 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

Rohové lavice

Lavice, lavice, na ní mi chutná nejvíce. U mnoha lidí je to skutečně tak. Přestože židle nabízí mnohem více osobního prostoru, kouzlo rohové jídelní lavice už uhranulo nespočet dalších milovníků příjemného stolování. Pravdou totiž je, že na rohové lavici do kuchyně či jídelny se totiž parádně sedí, obzvlášť pokud se na vás nemačkají z každé strany dva další lidé. A i kdyby ano, tak co? Alespoň se ke stolu vejdete všichni jako rodina či skupinka přátel.

Rohová lavice je navíc tím nejefektivnějším způsobem jak zejména v menších jídelnách využít každý centimetr prostoru. Nic nikam netrčí, žádná židle nezavazí v pohybu. Namáhat se nemusíte ani se stěhováním nebo neustálým šoupáním stoliček z místa na místo. Tady všechno stojí přesně tam, kde má.

Vyber si u nás rohovou lavici a zútulni tak dosud nepříliš uhlazený kout své kuchyně či jídelny. V nabídce máme exkluzivní kousky z parádního dřeva, které slibují nejen svěží a krásný design ale zejména dlouhou výdrž. Sedák potažený eko kůží navíc k oběma těmto vlastnostem připojuje i nebývalý komfort, který by záviděly i leckteré restaurace.

Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky