Retro u vás doma

Móda i design se historií rádi inspirují. Díky tomu se dnes těší veliké oblibě styl známý jako  retro. Mladší generace jej velice ráda využívá jako velmi příjemné a moderní zpestření interiéru. Tento druh nábytku může oživit prostory bytu a především jim dodá tolik potřebnou originalitu.

Nábytek v retro stylu nejvíce vynikne v obyváku či jídelně. Modernímu pojetí retro stylu dominují především barvy jako černá bílá, červená a hnědá. Hlavním poznávacím znamením tohoto stylu nábytku jsou především oblé tvary. Retro nábytek nám připomíná evoluci bydlení a lidských obydlí. 

Pokud v interiéru umístíte jeden vhodný doplněk - například kulatý stůl, který se stane zajímavým prvkem - bude se skvěle vyjímat v interiéru a nejedna návštěva jej ocení. Váš domov dostane zcela nový náboj. 

Spolu s retro nábytkem se do domácností vrací i bytové tapety a koberce (brzy i v naší nabídce) s velkými barevnými geometrickými vzory, které nejlépe dominují jedné ze stěn. Pro získání uceleného dojmu doporučujeme využít vhodně zvolených prvků a především nepodceňte žádný detail. Všechny prvky jako židle, stůl, komoda apod. spolu zkrátka musí ladit.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články