Regál: Multifunkční pomocník

Bojuješ s každým kousíčkem místa, ale zároveň potřebuješ dost úložného prostoru? Pokud si nemůžeš pořídit velkou skříň a ta vestavěná je pro tebe moc drahá, zkus to s regálem. Můžeš si vybrat z různých barev a dekorů a navíc objevíš opravdu nekonečný úložný prostor.

Regál v obývacím pokoji

Potřebuješ mít přehled o svých knížkách? Rád se díváš na fotografie? Máš spoustu věcí, které zkrátka do obýváku patří, ale nemáš je kam uložit? Praktickým pomocníkem se stane regál.

Kam s ním?

Záleží, jaký regál si vybereš. Zvolit můžeš variantu regálu, který zavěsíš na stěnu. Vyřešíš tím starosti s rozmístěním poliček a navíc získáš dost úložného prostoru.

 Závěsné regály

 

 

 

 

 

 

Pokud si vybereš volně stojící regál, můžeš ho postavit třeba ke stěně a využít ho jako knihovnu. Výhodou je, že nemusíš pořizovat regál se zadní stranou, protože tu nahradí stěna. O každé knížce budeš mít dokonalý přehled a už nikdy nebudeš tápat, kam si ji naposledy odložil.

Volně stojící regál ke stěně

 

 

 

 

 

Velmi efektivně rozdělíš volně stojícím regálem jednu místnost na dvě. Pokud bude regál dost vysoký, bude nahrazovat dělící stěnu. Do jednotlivých poliček můžeš dát třeba úložné boxy, do kterých schováš všechny věci, které potřebuješ mít neustále při ruce, ale nemusí být na očích. Pokud se rozhodneš pro barevnou variantu boxů, vytvoříš tím pestrobarevnou mozaiku, která skvěle oživí tvůj pokoj. Věci v boxech budou dostupné v obou částech pokoje stejně pohodlně. 

Dělící regály

 

 

 

 

Regál ve spižírně

Spižírna často bývá nejmenším prostorem v domě. V bytech se objevuje jen sporadicky. Pokud však máš to štěstí a tuto místnost doma máš, určitě víš, jak důležité je mít všechny potraviny snadno dostupné, přehledně naskládané a hned na očích. Pokud si do spižírny postavíš regál, určitě nebudeš mít problém s nedostatkem úložného prostoru.

Svou poličku tu najdou zavařeniny, těstoviny, sladkosti, mouka a další trvanlivé potraviny. Regál můžeš postavit od země až ke stropu a pro každou potravinu zvolit jedno místo. Aby ses snadno dostal i k horním policím, oceníš malé schůdky, které ti zpřístupní i ty nejhornější police.

Regály do spižírny

 

Koupelna

Regál svoje uplatnění najde také v koupelně. Nejčastěji se setkáš s variantou, která má látkové úložné boxy. Ty můžeš využít třeba místo koše na prádlo. Pokud v koupelně nemůžeš mít poličky a skříňky, nabídne ti regál dostatek úložného prostoru, ve kterém navíc všechno hned najdeš. 

Regály do koupelny

 

 

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články