117 437 elektra ihned k odeslání

1 067 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

Topný výkon 0

Počet žeber 1

Funkce 0

Více

Příznaky zboží 0

Zákazníci právě nakoupili

Radiátory

Radiátory

Radiator
Pořiďte si domů radiátory, které vám zajistí příjemné teplo i za té nejkrutější zimy. Nabízíme radiátory nejrůznějších druhů, designu a ceny. Vybrat si můžete také podle topného výkonu nebo výrobce. Nabízíme radiátory AEG, Ardes či Concept. Všechny radiátory máme skladem, připravené k rychlému odeslání až k vám domů.
 

Olejové radiátory a jejich výhody 

Nízká pořizovací cena – pořízení olejových radiátorů není nijak nákladná záležitost.

Tichý provoz – radiátory vás opravdu rušit nebudou, jejich provoz je téměř neslyšitelný.

Šetrné k ovzduší a přírodě – olejové radiátory nevíří prach jako jiné elektrické radiátory a přímotopy a nevysušují ani ovzduší. Jsou velice vhodné pro všechny alergiky nebo do dětských pokojíčků, kde je čerstvý vzduch důležitý. Radiátory jsou navíc naplněny ekologicky šetrným olejem. 

Snadná údržba – údržba je téměř minimální a skládá se pouze z toho, že jednou za čas je potřeba setřít prachovkou prach.

Dlouhá životnost – i z tohoto důvodu jsou olejové radiátory ekologické, protože dlouho vydrží ve funkčním stavu a není potřeba, je krátké době opravovat, nebo nahrazovat.

Snadná manipulace – k instalaci a uvedení do provozu, nejsou potřeba žádné zvláštní znalosti, ani nářadí. Jednoduše zapojíte kabel do elektřiny a provoz je zahájen. I skladnost a přenositelnost je snadná, protože radiátory nejsou nijak pevně ukotveny na místě a jsou opatřeny kolečky.

Dobré akumulační schopnosti – při správně zvoleném radiátoru se vám místnost naplní teplem a i mikroklima v místnosti bude příjemné. Teplotu si nastavíte díky termostatu a i dlouho po vypnutí radiátor vydává teplo.

 

Přední výrobci radiátorů

 

Mezi nejprodávanější a uživateli velmi oblíbené značky radiátorů se řadí:

AEG
Ardes
Concept
Orava

LCH1019

Radiátory pro příjemné teplo i za těch nejkrutějších zim. Podle čeho se dělí? Jaké mají funkce? Pro více informací stiskněte tlačítko

Radiátory jsou nejvíc užívaným zařízením pro vytápění zejména obytných prostor. Radiátory jsou tepelnými výměníky, kterými proudí tepelné médium. V průběhu ohřevu se v radiátoru akumuluje teplo a následně je uvolňováno do blízkého okolí. Teplotu lze regulovat pomocí termostatu
  radiátor
Existuje několik typů radiátorů, které se liší zejména tvarem, vlastnostmi a tím pádem i vhodností jejich využití. V naší nabídce najdete olejové radiátory, které jsou kompaktní a mají tu výhodu, že i dlouho po vypnutí produkují teplo.

Olejové radiátory

Olejové radiátory se díky rovnoměrnému šíření tepla rychle roztopí po celém povrchu a následně mohou ohřívat místnost. Na rozdíl od přímotopných konvektorů nevíří prach v prostoru a ani ho nepřipalují na povrchu, čímž je výrazně sníženo riziko alergií. Nevyžadují žádnou odbornou instalaci, není potřeba budovat rozvody, ani stavět komín. Jejich provoz je velmi tichý, nevytváří žádný zápach a podílí se na příjemném mikroklimatu.
 
Provozní náklady nejsou nikterak vysoké, životnost je dlouhá a údržba minimální a snadná. Proto jsou olejové radiátory šetrné jak k vaší peněžence, tak k životnímu prostředí. Při vypnutí či výpadku dochází k ochlazování média (oleje) pozvolna a ještě notnou chvíli dodává radiátor do svého okolí teplo. Topné těleso je ponořeno přímo do oleje, čímž se eliminuje přirozená energetická ztráta. 
 
Hodí se výborně do domů, bytů, kanceláří, chalup, škol i školek, nemocnic, penzionů nebo třeba restauračních zařízení a všude tam, kde jsou vysoké požadavky na čistotu a příjemné teplo. Navíc nejsou pevně fixovány na jednom místě, můžou být libovolně přemisťovány dle potřeby.
 

Radiátory – základní dělení

Radiátory můžeme rozdělit podle počtu topných žeber a obecně se dá říct, že čím vyšší počet žeber je, tím je míra dodávaného tepla radiátorem vyšší. 
 

Prohlédněte si:

Další dělení radiátorů je podle jejich topného výkonu.

V naší nabídce nabízíme jednoduché dělení radiátorů:

 

Radiátory a jejich užitečné funkce


Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky