Proč si koupit novou postel?

Kvalitní spánek má přímý vliv na naši duševní i fyzickou pohodu. Špatně vyspaný člověk dosahuje nižších pracovních výsledků, přes den bývá unavený a často si stěžuje na bolesti kloubů i svalů. Řešení všech těchto obtíží přitom může být jednoduché – výměna staré postele za moderní.

Na vašem zdravém spánku nám záleží!

Co je to vlastně moderní postel?

Pokrok se nevyhýbá ani nábytku. A nemluvíme zde pouze o designu, který se s dobou mění. Nové technologie zpracování, řešení spojovacích prvků, aktuální vědecké poznatky – to vše se odráží v konstrukcích a materiálech dnes vyráběných postelí.
 
Obecně platí, že nová postel zestárne pomaleji, než tomu bylo u postelí vyráběných třeba v 90. či 80. letech. Za své peníze dostanete dnes mnohem kvalitněji provedený nábytek, než jste mohli pořídit dřív. A proto i déle vydrží. Všechny typy postelí, které máme v nabídce jsou konstrukčně řešeny tak, že budou dokonale stabilní a budou skvělým základem pro vaše zdravé spaní.

Jaké nedostatky může mít vaše stará postel

Nevyhovující hygienické podmínky

zejména u starých čalouněných postelí a válend se mohou vyskytovat roztoči a plísně ve zvýšené míře. To má samozřejmě velmi negativní vliv na kvalitu spánku nejen alergiků. Nová, správně odvětrávaná postel toto nebezpečí eliminuje.

 

Stárnutí materiálů

zejména čalounění je každodenně podrobováno vysoké zátěži. Časem tedy ztrácí nejen výrobcem deklarované vlastnosti, ale také svůj vzhled. Materiály nových postelí mívají delší životnost.


Nestabilní konstrukce

projeví se ve vrzání postele nebo dokonce v rozklížení jejího rámu. Důsledkem může být rušení hlukem v průběhu noci, či dokonce neopravitelné rozpadnutí celé postele. Nová postel je díky moderním konstrukčním prvkům a profesionální montáži dokonale pevná.


Morální zastarání

často ještě před vypršením životnosti postele může dojít k tomu, že působí vzhledově i funkčně zastarale. Řešením bývá pořízení nové moderní postele.


Jakou postel tedy pořídit?

Vybrat novou postel je v dnešní době snadnější než kdykoli jindy. Nabídka je v různých cenových hladinách velmi bohatá a je tedy na vás, který typ postele si vyberete. Každý má své jednoznačné výhody:
 
  • Čalouněné postele – jsou nejprodávanějším typem vůbec. Hlavními klady jsou velké množství designových variant, rozměrů, stabilní konstrukce a kvalitní matrace.
  • Boxspringové postele – osloví každého, kdo hledá do své ložnice luxusně vyhlížející postel. Díky vrstvení několika kvalitních matrací poskytuje komfortní a zdravý spánek.

  • Dřevěné postele – spolu s vhodným roštem poskytují matracím dostatečné odvětrávání. Současně je jejich konstrukce pevná a design prakticky nestárne.

  • Masivní postele - poskytují stabilitu a odolnost přírodního dřeva. Díky možnosti výběru rámu, roštu a vhodné matrace lze sestavit lůžko přímo na míru potřebám.
  • Válendy – jsou stále vyhledávaným evergreenem mezi postelemi, protože poskytují velmi praktické řešení spaní a ukládání lůžkovin nebo třeba sezónního oblečení.


Kompletní servis od výběru po montáž

V OKAY se sortimentu postelí věnujeme se vší pečlivostí a je pro nás důležité, aby byl nákup nové postele pro všechny naše zákazníky co nejjednodušší a nejpříjemnější. Nabízíme proto veškeré s ním související služby.

Výběr

Samotný výběr postele usnadňujeme na e-shopu detailními fotografiemi a videorecenzemi. Prostor dáváme také zkušenostem zákazníků, kteří si konkrétní model pořídili dříve.

Nákup

Nákup je u nás možný jak prostřednictvím přímé platby, tak na splátky. Novou kvalitní postel tak můžete mít už třeba za 500 Kč měsíčně.

Doprava a montáž

Postaráme se o dopravu, vynesení nové postele do patra i její profesionální montáž. S ní můžete být jisti, že vaše postel bude správně složená a vydrží každodenní zátěž.

Odvoz staré postele

Zvládneme dokonce odvézt a ekologicky zlikvidovat vaši starou postel. Vám tak odpadne starost o to, kam s ní a jak ji dopravit do sběrného dvora.
 

Stále se tedy ještě ptáte, proč koupit novou postel?
Protože to ještě nikdy nebylo výhodnější.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články