STYL VALI s.r.o.

Společnost STYL VALI s.r.o. vznikla v roce 2008 na základě dlouholetých řemeslných zkušeností v truhlářském a stavebním oboru.

Specializujeme se na truhlářskou výrobu na zakázku nejen z masívu, realizace interiérů včetně stavebních úprav, přestavbu bytových jader klasickou i novou technologií (bez nutnosti bourání), kuchyňské linky na míru, podlahy, rekonstrukce bytů, RD i komerčních objektů, zahradní domky, altánky, pergoly, terasy, dveře včetně obložek z masívu, dveře Solodoor.

Zabýváme se realizací interiérů na klíč - návrh vhodného řešení interiéru, pomoc s výběrem použitých materiálů, spotřebičů i doplňků je samozřejmostí. Mezi naše další realizace patří rekonstrukce bytových jader, realizace půdních vestaveb i komerční realizace. V neposlední řadě umíme vyrobit jakýkoliv nábytek, nevyhýbáme se ani atypům.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme tak, aby všechno zapadalo do interiéru jako dílky do puzzle. Vždy klademe důraz na kvalitu, v žádné fázi naší práce nepoužíváme napodobeniny, pracujeme pouze s originály. Za svou odvedenou práci si ručíme a samozřejmostí je i pozáruční servis. S našimi zákazníky jsme v kontaktu i po dokončení zakázky. Začínáme návrhem a končíme předáním nového bydlení včetně úklidu, takže stačí vejít a bydlet.

 

Naše reference dostupné na adrese http://www.stylvali.cz/reference.

Projekty

Napište první hodnocení

Moje oblíbené

Kontakty na partnera

Adresa

Brumovská 1033
76601
Valašské Klobouky
http://www.stylvali.cz

+420603268726
573034393

Mapa

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky