Prestigio Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) bílý ROZBALENO  Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) bílý ROZBALENO 1139

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) bílý ROZBALENO

Prodej ukončen

Rozbaleno

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Důvody zařazení mezi bazarové zboží:
  • vybaleno/vyzkoušeno
 
 

Dětský tablet Prestigio poroste s Vaším dítětem. Bílý tablet v zeleném gelovém pouzdru je vhodný jak pro malé, tak i větší děti. Uvnitř tabletu jsou zdarma předinstalované aplikace, které jsou k dispozici na Google Play v hodnotě cca 847 Kč. Předškoláci se pomocí unikátních her s obrázky naučí rozpoznávat písmena a čísla, školní děti se zase naučí poznávat dopravní značky, procvičí si násobilku, pravopis i anglická a německá slovíčka.

Sedmipalcový displej s frekvencí procesoru 1 GHz a 512 MB RAM si hravě poradí i s náročnými aplikacemi, které můžete mít uložené na 4 GB vnitřního prostoru nebo na microSD kartě, díky ní můžete kapacitu rozšířit o další desítky gigabajtů. Tablet Prestigio je primárně určený pro děti, ale operační systém Android Vám umožní sledovat filmy, poslouchat hudbu, prohlížet internet, číst knihy a využít jej mnoha dalšími způsoby. K  Wi-Fi síti se umí připojit sám a 3G modem můžete připojit pomocí micro USB.

Aplikace určené pro děti předškolního věku

 

Abeceda pro děti - Pro zvídavé předškolní děti, která se zábavnou formou naučí poznávat písmenka a zapojovat je do slov. Aplikace byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky a je doplněna krásnými ilustracemi výtvarnice Petry Řezníčkové.

 

Čísla a matematika - Díky této aplikaci vklouznou i malé děti snadno do tajemného světa čísel. Naučí se počítat do deseti a do dvaceti či porovnávat velikosti čísel, a to vše formou hry.

 

 

Výukové kartičky - Populární aplikace, kterou si chválí děti i rodiče, protože poskytuje mnoho hodin zábavy a zároveň formou her dovoluje dětem poznávat svět kolem nás. Obsahuje mluvící pexeso s nejrůznějšími tématy (sport, zvířata, rostliny, dopravní prostředky a mnoho dalších) i logopedická cvičení.

 

Logopedie - Neocenitelný pomocník pro děti s vadou řeči i jejich rodiče. Aplikace obsahuje lekce k procvičování problémových hlásek, pomocí nichž si dítě upevní správnou výslovnost hlásek na začátku, uprostřed a na konci slov. 

 
 
 

Aplikace určené pro děti školního věku

 

Anglická slovíčka - Jednoduchá aplikace pro procvičování anglických slovíček. Obsahuje více než 500 podstatných jmen doplněných obrázky, takže se děti mohou učit anglicky, aniž by uměly číst. Zahrají si i pexeso nebo si mohou nahrát a porovnat svou výslovnost. Anglická nepravidelná slovesa Každý, kdo se někdy učil anglicky, moc dobře ví, jak dokáží potrápit nepravidelná slovesa. Pomocí této aplikace si je děti i dospělí snadno procvičí a mohou si i porovnat svou výslovnost.

Německá slovíčka - Kolik jazyků ovládáš, tolikrát jsi člověkem, praví stará moudrost. Dopřejte proto svým dětem možnost výuky nejen anglického, ale i německého jazyka. V této aplikaci se naučí celkem 500 německých slovíček formou hry s obrázky, samozřejmostí je i možnost nahrání a porovnání výslovnosti.

Český jazyk - pravopis - Díky této aplikaci si Vaše dítě skvěle procvičí základy psaní i/y, s/z nebo ú/ů. Po každé lekci si může napsat krátký testík, kde si své znalosti prověří.

 

 

 

Příklady z matematiky - Zábavné počítání čeká na tomto tabletu i na školáky. Aplikace nabízí tři módy: výuku, procvičování a test na čas, díky nimž si děti dobře osvojí sčítání, odčítání, násobení i dělení.

 

 

Nauč se dopravní značky - Poznávání dopravních značek nebylo nikdy tak zábavné. Tato aplikace je vhodná nejen pro děti, ale pro všechny, kteří si chtějí třeba jen osvěžit paměť. Najdete zde celkem 360 značek, jejichž názvy jsou namluveny v češtině, takže není třeba při učení nic číst.

 

Státní vlajky - Víte, jakou vlajku mají Filipíny? Nebo třeba Kongo? Díky této aplikaci se to děti naučí velmi snadno a ještě je to bude bavit. Obsahuje i mluvící pexeso a prohlížení všech vlajek.  

 
 
 
 

Operační systém Android Jelly Bean je součástí rozsáhlé open source platformy, která se soustředí na vytvoření uživatelsky příjemného prostředí, které bude schopné pracovat na různých zařízeních. Je vytvořen tak, aby bylo snadno možné ho vyvíjet. Najde se tedy mnoho mladých vývojářů, kteří posouvají Android každým dnem o krok dále. Nespornou výhodou je propojení se společností Google, které výrazně usnadňuje práci se sociálními sítěmi a dalšími aplikacemi této společnosti.

 

Bezdrátová technologie Wi-Fi Vám umožní být online všude tam, kde zachytíte signál. Snadno se tak zdarma připojíte v restauracích, nákupních střediscích nebo v knihovně.

 

USB je univerzální sběrnice, která umožňuje připojení zařízení k počítači. Lze ale využít i pro přenos dat, např. z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů nebo externích disků. 

 

Jak velký bude prostor pro uložení uživatelských dat si zvolíte sami. Zařízení podporuje paměťové karty MicroSD a to až do velikosti 32 GB, což představuje mnoho prostoru pro hudbu nebo video. 

 

Micro-USB je univerzální sběrnice, která umožňuje připojení zařízení k počítači. Lze ale využít i pro přenos dat, např. z videokamer,

 

Parametry

NAVIGACE
GPSN
PROCESOR
Frekvence procesoru 31 GHz
Počet jader procesoru1
PAMĚŤ
Operační paměť512 MB
ÚLOŽNÁ MÉDIA
Podpora paměťových karetMicroSD (TransFlash)
Kapacita úložiště4 GB
OBRAZOVKA
Úhlopříčka displeje177.8 mm (7 ")
Rozlišení displeje800 x 480 px
FOTOAPARÁT
Přední kameraY
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
HDMIN
Připojení sluchátekY
SÍŤ
Wi-FiY
BluetoothN
3GN
TECHNICKÉ DETAILY
BarvaZelená
KompatibilitaMultiPad 7.0 Ultra +
MateriálGuma
Typ krytuBumper
Kompatibilita značkyPrestigio
Maximální velikost obrazovky7"
ÚDAJE O BALENÍ
Množství1

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?