Nábytkový program

Oslo-GW

Moderní nábytek z programu Oslo  nabízí  velké množství úložného prostoru,  který   zajisté oceníte.   Zásuvky jsou opatřeny samodovíracím systémem,  který zaručuje tiché a pomalé dovření zásuvek.  Svým  moderním , ale přesto velice neutrálním  designem  se skvěle hodí do každého interiéru. Díky jeho  kvalitnímu provedení  zvládne každodenní chod vašeho života.  Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná.  Materiál nábytku je tvořen  lamino deskami...

Čtěte více

Cena kompletu:
34 498 
bez DPH 28 509 
Cena se skládá z:

Konferenční stolek Oslo - 2292-221 (bílá,dub sanremo)

Konfereční stolek - dřevěný
2 800 Kč bez DPH 2 314 

Oslo - Vitrína nízká, 2291-221 (bílá,dub sanremo)

Vitrína
7 050 Kč bez DPH 5 826 

GW-Oslo - TV stolek, 2x dveře, 1x police (bílá,dub sanremo)

TV, Hifi stolek - dřevěný
7 099 Kč bez DPH 5 867 

Oslo - Komoda (3216-221)

Komoda
8 999 Kč bez DPH 7 437 

Položky kolekce nábytku Oslo-GW

Zobrazuji 1-7 produktů z 7 celkem

Popis kolekce nábytku Oslo-GW

Moderní nábytek z programu Oslo nabízí velké množství úložného prostoru, který zajisté oceníte. Zásuvky jsou opatřeny samodovíracím systémem, který zaručuje tiché a pomalé dovření zásuvek. Svým moderním, ale přesto velice neutrálním designem se skvěle hodí do každého interiéru. Díky jeho kvalitnímu provedení zvládne každodenní chod vašeho života. 

Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná. Materiál nábytku je tvořen lamino deskami s abs hranami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné.

 

Výhody:

  • moderní design
  • kvalitní provedení
  • abs hrany
  • velké množství úložného prostoru
  • samodovírání zásuvek

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: bílá/dub sanremo

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky