Nábytkový program

Colorado

Colorado Program je momentálně vyprodán

Nábytkový program Colorado  se vyznačuje nadčasovým designem, který rozjasní a opticky zvětší každý prostor. Díky možnosti výběru z  různých barevných variací  se vy sami můžete stát designerém a vytvořit si dokonalou předsíň, která bude odrážet váš osobitý styl a vkus. Jelikož jsou předsíně často místem nepořádku, jistě přijde vhod  velkorysý úložný prostor  pro boty, deštníky, tašky či kabáty. Colorado nábytek je navržen stylově i prakticky. Velké množství  zásuvek, výklopných zásuvek, poliček a háčků  zaručí, že všechny věci budou mít...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Colorado

Nábytkový program Colorado se vyznačuje nadčasovým designem, který rozjasní a opticky zvětší každý prostor. Díky možnosti výběru z různých barevných variací se vy sami můžete stát designerém a vytvořit si dokonalou předsíň, která bude odrážet váš osobitý styl a vkus.


Jelikož jsou předsíně často místem nepořádku, jistě přijde vhod velkorysý úložný prostor pro boty, deštníky, tašky či kabáty. Colorado nábytek je navržen stylově i prakticky. Velké množství zásuvek, výklopných zásuvek, poliček a háčků zaručí, že všechny věci budou mít své místo a budou vždy po ruce. 

Všechny přední plochy jsou lesklé, v kombinaci různých barev. Jako výrobní materiál byly zvoleny lakované  MDF desky, které se díky svrchní povrchové úpravě stávají odolné vůči vodě, jsou velmi pevné a snadno se udržují. Celkový dojem dotváří kovové úchytky a nožky. Kromě jejich praktického využití jistě oceníte elegantní tvar a stříbrný dekor, které působí jako vizuální doplňky.

Předsíně jsou místností, kterou při příchodu do domu vidíme jako první.  S pomocí originálních a jedinečných kusů nábytku z programu Colorado si vytvořte krásnou a uspořádanou předsíň, kterou vám každý návštěvník pochválí.

 

Výhody:

  • originální moderní design
  • velký úložný prostor
  • možnost vlastní kombinace prvků 
  • kvalitní materiál
  • snadné na údržbu

 

Provedení:

  • možnost výběru z různých barevných variací

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky