Nábytkový program

Oslo-GW

Oslo-GW Program je momentálně vyprodán

Moderní nábytek z programu Oslo  nabízí  velké množství úložného prostoru,  který   zajisté oceníte.   Zásuvky jsou opatřeny samodovíracím systémem,  který zaručuje tiché a pomalé dovření zásuvek.  Svým  moderním , ale přesto velice neutrálním  designem  se skvěle hodí do každého interiéru. Díky jeho  kvalitnímu provedení  zvládne každodenní chod vašeho života.  Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná.  Materiál nábytku je tvořen  lamino deskami...

Čtěte více

Cena se skládá z:

Oslo - Vitrína nízká, 2291-221 (bílá,dub sanremo)

Vitrína
5 499 Kč bez DPH 4 544 

Popis kolekce nábytku Oslo-GW

Moderní nábytek z programu Oslo nabízí velké množství úložného prostoru, který zajisté oceníte. Zásuvky jsou opatřeny samodovíracím systémem, který zaručuje tiché a pomalé dovření zásuvek. Svým moderním, ale přesto velice neutrálním designem se skvěle hodí do každého interiéru. Díky jeho kvalitnímu provedení zvládne každodenní chod vašeho života. 

Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná. Materiál nábytku je tvořen lamino deskami s abs hranami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné.

 

Výhody:

  • moderní design
  • kvalitní provedení
  • abs hrany
  • velké množství úložného prostoru
  • samodovírání zásuvek

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: bílá/dub sanremo

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky