Nábytkový program

GW-Turin

GW-Turin Program je momentálně vyprodán

Originalita, pestrost a  moderní provedení  je tolik typické pro předsíňový program  GW-Turin . Nesčetné výhody doprovází veškeré prvky. Užitý dekor  antracit  vytváří neutrální podklad pro pozdější dekorace a případné doplňky. Hala nebo chodba bude díky navolené koncepci působit setrvale uklizeně a čistě. Flexibilita programu se skrývá v možnosti kombinování jednotlivých kusů nábytku. Jistě oceníte možnost  oboustranné montáže , díky které si vytvoříte takový prostor, který vám bude plně vyhovovat. V neposlední řadě je nutné zmínit  ABS hrany , díky...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Turin

Originalita, pestrost a moderní provedení je tolik typické pro předsíňový program GW-Turin. Nesčetné výhody doprovází veškeré prvky. Užitý dekor antracit vytváří neutrální podklad pro pozdější dekorace a případné doplňky. Hala nebo chodba bude díky navolené koncepci působit setrvale uklizeně a čistě. Flexibilita programu se skrývá v možnosti kombinování jednotlivých kusů nábytku.

Jistě oceníte možnost oboustranné montáže, díky které si vytvoříte takový prostor, který vám bude plně vyhovovat. V neposlední řadě je nutné zmínit ABS hrany, díky kterým je nábytek odolnější a pevnější. Hlavní výhoda tohoto programu je ochrana desek proti vlhkosti. Pro výrobu je užito laminovaných dřevotřískových desek, jež se vyznačují svojí odolností.

 

Výhody:

  • moderní vzhled
  • ABS hrany
  • oboustranná montáž

 

Provedení:

  • materiál: lamino
  • dekor: antracit

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky