Nábytkový program

GW-Havanna

GW-Havanna Program je momentálně vyprodán

Jednoduchost a eleganci v sobě skrývá  program GW-Havanna . Kombinace bílé barvy a přírodního dekoru tvoří jeden celek.  Autentický vzhled tmavších ploch velice nápadně připomíná dřevěný materiál.  Jistě se nemusíte obávat o nedostatek místa. Jednotlivé prvky nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kabáty, bundy, kabelky i boty. Díky členitosti vnitřních prostor můžete systematicky uložit všechny vaše věci.  Další výhoda tohoto programu spočívá v kvalitě použitých materiálů.  Korpus je vyroben z  laminovaných...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Havanna

Jednoduchost a eleganci v sobě skrývá program GW-Havanna. Kombinace bílé barvy a přírodního dekoru tvoří jeden celek. Autentický vzhled tmavších ploch velice nápadně připomíná dřevěný materiál. 

Jistě se nemusíte obávat o nedostatek místa. Jednotlivé prvky nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kabáty, bundy, kabelky i boty. Díky členitosti vnitřních prostor můžete systematicky uložit všechny vaše věci. 

Další výhoda tohoto programu spočívá v kvalitě použitých materiálů. Korpus je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek, které jsou velmi odolné a mají standardní povrchovou úpravou. Též vynikají odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím, které se běžně používají v domácnosti. Přední plochy skříněk jsou doplněny o dřevěné úchytky, které barevně korespondují s vrchní deskou. 
 
Tento program promění vaši předsíň v elegantní prostory. 

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky