Multiroom reproduktor URBANEARS za 2 999 Kč Sleva 45 % | pouze 15 ks
Nábytkový program

GW-Alameda

Předsíňový program GW-Alameda vytvoří z vaší předsíně krásný prostor, který vás bude vítat každý den. Program disponuje množstvím úložného prostoru pro odložení vašich kabátů, kabelek nebo šál. Svojí variabilitou, velkým zrcadlem a hlavně velkorysým odkládacím prostorem pro boty určitě okouzlí každou ženu. Jeho další předností je moderní design , který oživí a prosvětlí každý interiér. Program potěší i kvalitním materiálem, z kterého je vyrobený. Lamino se vyznačuje odolností vůči odření, vysokou odolností, trvanlivostí a nenáročnou údržbou.

Čtěte více

Cena od:
2 299 
bez DPH 1 900 

Položky kolekce nábytku GW-Alameda

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Alameda

Předsíňový program GW-Alameda vytvoří z vaší předsíně krásný prostor, který vás bude vítat každý den. Program disponuje množstvím úložného prostoru pro odložení vašich kabátů, kabelek nebo šál. Svojí variabilitou, velkým zrcadlem a hlavně velkorysým odkládacím prostorem pro boty určitě okouzlí každou ženu.

Jeho další předností je moderní design, který oživí a prosvětlí každý interiér. Program potěší i kvalitním materiálem, z kterého je vyrobený. Lamino se vyznačuje odolností vůči odření, vysokou odolností, trvanlivostí a nenáročnou údržbou.

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky