Nábytkový program

GW-Alameda

GW-Alameda Program je momentálně vyprodán

Předsíňový program GW-Alameda vytvoří z vaší předsíně krásný prostor, který vás bude vítat každý den. Program disponuje množstvím úložného prostoru pro odložení vašich kabátů, kabelek nebo šál. Svojí variabilitou, velkým zrcadlem a hlavně velkorysým odkládacím prostorem pro boty určitě okouzlí každou ženu. Jeho další předností je moderní design , který oživí a prosvětlí každý interiér. Program potěší i kvalitním materiálem, z kterého je vyrobený. Lamino se vyznačuje odolností vůči odření, vysokou odolností, trvanlivostí a nenáročnou údržbou.

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Alameda

Předsíňový program GW-Alameda vytvoří z vaší předsíně krásný prostor, který vás bude vítat každý den. Program disponuje množstvím úložného prostoru pro odložení vašich kabátů, kabelek nebo šál. Svojí variabilitou, velkým zrcadlem a hlavně velkorysým odkládacím prostorem pro boty určitě okouzlí každou ženu.

Jeho další předností je moderní design, který oživí a prosvětlí každý interiér. Program potěší i kvalitním materiálem, z kterého je vyrobený. Lamino se vyznačuje odolností vůči odření, vysokou odolností, trvanlivostí a nenáročnou údržbou.

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky