58 146 nábytku ihned k odeslání

848 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva

Dostupnost

Pracovní desky

Vaření je krásná činnost. Jenže nic není zadarmo. Pro správnou přípravu snídaně, obědu či večeře potřebujete pečlivost, čistotu a hlavně čisté a připravené pracovní místo. Někde totiž musíte všechny ty suroviny nakrájet, zvážit, smíchat a bůhví co ještě. Pracovní kuchyňské desky nejsou jen holou plackou, na kterých si tohle všechno odbudete. Právě ony totiž zaručují, aby se vše odehrálo tak, jak má.

Na nerovné desce se vám totiž bude mouka v míse přesýpat, nehledě na to, že hrozí převrhnutí lahví s mlékem či octem. Pro krájení nebo sekání zase potřebujete desku dostatečně tuhou, aby vám pro práci poskytla dostatečnou oporu.

Naše linky jsou v tomhle ohledu mistry nad mistry. Zejména díky tomu, že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nemusíte se tak bát toho, že do nich omylem uděláte rýhu nebo rovnou díru. Pak už záleží jen na tom, jaký si zvolíte dekor. Můžete mít pracovní plochu se vzorem dřeva, nebo klidně i desku, co vypadá jako z kamene. To všechno vám nabízíme jen proto, abyste se ve své kuchyni cítili opravdu jako doma.

Filtrovat

Zobrazuji 1-4 produktů z 4 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-4 produktů z 4 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky