307 053 produktů skladem

1 781 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky Samsung

Pračky Samsung ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔Automatické pračky Samsung s dopravou až do domu  ✔ OKAY.czPračky Samsung jsou jen jedním z produktů společnosti. Svou první pračku představil Samsung v roce 2003 a od té doby se výrobní technologie i nabídka každým dnem vyvíjí a zdokonaluje.

Špičkové moderní technologie šetří zákazníkům nejen čas, ale i peníze. Každá Samsung pračka nabízí mnoho užitečných funkcí a pracích programů dle libosti. Rovněž je každá pračka zařazena v šetrné energetické kategorii od A až po A+++. Samsung pračky umožňují výběr opravdu každému zákazníkovi. V nabídce jsou pračky s horním i předním plněním, vestavěné či slim pračky, ale i speciální parní, vířivé a profesionální pračky. Zákazník si tedy může podle svých potřeb zvolit, zda bude pračku plnit vrchem, nebo předem, přesně podle jeho možností a uspořádání okolního prostoru. Slim pračky zase umožňují maximální šetření místa i v malých bytech nebo snadno vyřeší praní například na chalupách či na koleji.

Mezi inovativní funkce, které pračky Samsung nabízejí, patří například funkce Quick Drive, která zkrátí čas praní až na polovinu a současně šetří i spotřebu vody. Díky funkci Add Wash zase můžete kdykoliv do pračky přidat oblečení, pokud na nějaký kus zapomenete. Eco Bubble se postará o to, aby praní bylo výjimečně účinné i při nízkých teplotách.

Vizí společnosti Samsung je „Inspirovat svět a tvořit budoucnost“, a to se jí díky neustálému vývoji a inovacím daří na 100 %.

 

Další pračky jiných značek: AEG, Amica, BekoBosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Romo, Siemens, WhirlpoolZanussi


Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky