225 472 produktů skladem

1 098 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky LG

 

Pračky LG ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Možnost online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔Automatické pračky LG s dopravou až do domu  ✔ OKAY.cz

Pračky LG jsou malým technologickým zázrakem. Za povšimnutí stojí především funkce TurboWash, díky které může standardní prací cyklus trvat pouhých 59 minut. Pokud byste chtěli šetřit čas ještě více, jste u správné společnosti.

Pračka LG TwinWash má dva prací bubny, je první svého druhu na světě a dovolí vám prát dvě oddělené dávky prádla současně. Druhý, menší buben je umístěn jako šuplík pod pračkou a plní tak nejtajnější přání zákazníků v oblasti praní - přeskočení mezikroku s košem na nošené prádlo a zcela nová možnost třídění prádla rovnou do vaší pračky. A když už jsme zabrousili do technologií, musíme poukázat na fakt, že pračky LG mají vždy nakročeno dopředu. Hledáte-li ovládání LG pračky na dálku přes wifi připojení, sledování stavu praní, parní praní nebo třeba úzkou a při tom objemnou pračku na sedm kilogramů prádla, nebudete zklamání. Je toho mnoho, o co se pračky LG mohou podělit, ale zdaleka to není všechno. Ekonomických a ekologických přínosů si nejlépe všimnete při výběru z kombinovaných praček LG se sušičkou, kde můžete významně šetřit svůj čas nebo spotřebu vody v domácnosti. Záleží jen na vašich prioritách.


Ať už máte jakékoliv preference, LG pračka vás nezklame. Vybírat můžete z mnoha kombinací i funkcí a vždy budete mít jistotu opory silné značky, dlouhé životnosti a dostupného servisu.

Další pračky jiných značek: AEG, Amica, BekoBosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, Romo, Samsung, Siemens, WhirlpoolZanussi


Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-7 produktů z 7 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-7 produktů z 7 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky