277 736 produktů skladem

1 459 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky Gorenje

Pračky Gorenje ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔Automatické pračky Gorenje s dopravou až do domu  ✔ OKAY.cz

Pračky Gorenje v roce 2019 kladou důraz na svou řadu praček Generace Waveactive. Ty v sobě skloubí hned několik moderních technologií. Například bubny praček mají speciální 3D žebra pro citlivé praní i toho nejjemnějšího prádla.

Gorenje se zaměřuje také na co nejlepší odstraňování skvrn i při nízkých teplotách. Neopomenutelná je též technologie SteamTech, která zaručuje dokonalé odstranění pachů, statické elektřiny a pomačkání. Aby toho nebylo málo, veškeré pračky Gorenje, spadající do Generace Waveactive, se chlubí zařazením do energetické třídy A+++ a jsou tedy maximálně úsporné, co se týče spotřeby vody a elektřiny. Vybírat můžete hned z několika chytrých programů, přičemž nechybí TimCare zkracující délku praní, nebo EcoCare, který sice pere déle, zato je ekologický. Myšleno je také na ochranu dětí a domácnost. Dvířka pračky nelze během praní otevřít, případně lze ovládání pračky uzamknout. Pračky Gorenje jsou vybaveny bezpečnostními systémy, které brání jakémukoliv úniku vody.

Gorenje pračky se pyšní také invertorovými motory PowerDrive, které jsou velmi tiché, ale přesto výkonné a navržené pro co nejdelší životnost pračky, zároveň však šetří energii při každém pracím cyklu.

Z výše napsaného je zřejmé, že Gorenje se již rozhodně nesoustředí pouze na cenu, ale hodlá uspokojit náročnější zákazníky. Především ty, kteří hledají pračky s mnoha funkcemi a moderními technologiemi.

 

Další pračky jiných značek: AEG, Amica, BekoBosch, Candy, ElectroluxIndesit, LG, Romo, Samsung, Siemens, WhirlpoolZanussi


Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky