225 472 produktů skladem

2 026 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky Candy

Pračky Candy ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Možnost online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔Automatické pračky Candy s dopravou až do domu  ✔ OKAY.cz

Pračky Candy jsou značkou, o které jste nemohli neslyšet. Kořeny této značky sahají až do roku 1945, kdy byla v Itálii vyrobena první pračka Candy, konkrétně Model 50. Postupem času se v Itálii Candy pračky staly synonymem praní.

A jejich úspěch rozhodně v Itálii nekončí, naopak. Značka je dnes oblíbená po celé Evropě a je považována za spolehlivého a kvalitního výrobce nejen praček, ale i dalších domácích spotřebičů. Úspěch značky stojí na kombinaci tří faktorů, které se výrobce snaží neustále zdokonalovat. Konkrétně, pračky Candy jsou obvykle v čistém bílém designu, mají přehledný displej ke snadné volbě programů a jednoduchému použití, a jsou cenově velmi dostupné.

Ačkoliv právě tyto tři faktory jsou pro většinu zákazníků klíčové při výběru nového spotřebiče, Candy pračky jsou o krok napřed a nezklamou ani zastánce ochrany životního prostředí: společnost se zavazuje, že jsou všechny součástky vyrobeny z recyklovatelného materiálu, a neustále pracují na vývoji pracího procesu s co nejnižšími emisemi. A není to jen na oko, Candy začala s programy šetřícími energii i spotřebu vody už v roce 1977.

Candy nezůstává pozadu ani v technologickém směru: díky mobilní aplikaci simply-Fi, kterou Candy nedávno představila, můžete ovládat vaše spotřebiče z jednoho místa přes telefon. Můžete tak provést smart-check up, jinými slovy zkontrolovat, zda je vaše Candy pračka v pořádku, získat statistiku o praní, upravit cykly praní a ušetřit tak spotřebovanou energii či zapnout odložené praní.

Candy patří na trhu k cenově velmi dostupným pračkám, které jsou obecně velmi tiché, energeticky úsporné, standardně mají přehledný displej pro volbu programů, kterých nabízejí bohatou řadu, a také dodatečných funkcí, jako například ovládání hlasem či odložený start. Díky kombinaci těchto vlastností rozhodně nebudou krokem vedle v žádné domácnosti.

 

Další pračky jiných značek: AEG, Amica, BekoBoschElectrolux, Gorenje, Indesit, LG, Romo, Samsung, Siemens, WhirlpoolZanussi


Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-7 produktů z 7 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-7 produktů z 7 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky