184 350 produktů skladem

877 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky AEG

Pračky AEG ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Možnost online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔Automatické pračky AEG s dopravou až do domu  ✔ OKAY.cz

Pračky AEG oslavily v roce 2017 celých 130 let od vstupu do našich domácností a neustálé práci na inovacích, které ulehčují praní a celkově usnadňují péči o naše pohodlí. AEG pračky se pyšní propracovaným designem a důmyslnými funkcemi. 

Programy na vlněné prádlo – možná jste si u některých modelů pračky AEG všimli etikety společnosti Woolmark. Tento přední světový odborník na vlnu podrobil pračky AEG testům a potvrdil, že jsou dostatečně šetrné pro pravidelné praní vlněného prádla. Kterákoliv takto označená pračka AEG vám tedy velmi usnadní práci s prádlem, které by jinak mělo být práno pouze ručně.

Každá AEG pračka z řady 6000 automaticky zváží každou náplň a díky technologii ProSense šetří vodu a energii. O řadu výše v 7000 s technologií ProStream se můžete těšit na ještě preciznější práci s prádlem a díky dokončovacímu programu s párou se už nikdy nemusíte bát pomačkání prádla. Naprosto bezchybnou a rovnoměrnou distribuci pracích prostředků a aviváže zajišťuje v řadě 8000 technologie ÖKOMix. Nic tedy nebrání péči o každé jednotlivé vlákno vašeho prádla.Elektronickými vychytávkami ale péče nekončí a ne nadarmo se říká, že se krása skrývá v jednoduchosti. Praktické šuplíky pod pračku ještě lépe zužitkují využité místo a díky vyšší pozici dvířek u praček AEG s předním plněním budou s každou várkou prádla šetřit také vaše záda.

Ať už si vyberete kterýkoliv model pračky AEG, můžete se těšit z jeho dlouhé životnosti a skvělé službě.

 

Další pračky jiných značek: Amica, BekoBosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Romo, Samsung, Siemens, WhirlpoolZanussi


Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky