NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x
Bosch Pračka s předním plněním Bosch WAY 32891EU, A+++, 9 kg Pračka předem plněná Pračka s předním plněním Bosch WAY 32891EU, A+++, 9 kg Pračka s předním plněním Bosch WAY 32891EU, A+++, 9 kg 5 3 24990

Pračka předem plněná

Pračka s předním plněním Bosch WAY 32891EU, A+++, 9 kg

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

A+++

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

 • Energetická třída A+++ ti zajistí velkou úsporu peněz
 • S kapacitou bunbu až na 9 kg prádla vypereš i pro početnější rodinu
 • S hlučnosti 48 dB ani nebudeš vědět, že je pračka zapnutá
 • Ukazatel spotřeby vody a energie po zvolení pracího programu
 • O 100% vypraní se postará tichý a výkonný motor EcoSilence Drive
 • Funkce VarioPerfect optimalizuje praní z hlediska úspory času či energie
 • Možnost nastavení u všech programů praní ve studené vodě pro citlivé materiály 
 • Systém ActiveWater využívá správný objem vody v závislosti na množství náplně pračky
 • Funkce AquaStop zabrání přetečení pračky v případě poruchy nebo výpadku
 • Inteligentní systém automatického dávkování tekutého pracího prostředku a aviváže

Neváhej a pořiď si velmi úspornou pračku s mnoha chytrými funkcemi ještě dnes!

Pračka s předním plněním Samsung WW90M649OPM, A+++-40%, 9 kg Pračka s předním plněním Samsung WW90M649OPM, A+++-40%, 9 kg

21 990 Kč bez DPH 18 173 

Pračka s předním plněním Siemens WM 16Y891, A+++, 9 kg Pračka s předním plněním Siemens WM 16Y891, A+++, 9 kg

22 532 Kč bez DPH 18 620 

Pračka s předním plněním LG F171K2CS2W, A++, 17kg Pračka s předním plněním LG F171K2CS2W, A++, 17kg

26 990 Kč bez DPH 22 305 

Pračka s předním plněním AEG SoftWater L9FEC49SC, A+++, 9 kg Pračka s předním plněním AEG SoftWater L9FEC49SC, A+++, 9 kg

27 990 Kč bez DPH 23 131 

Pračka s předním plněním Amica PPF 71202 W, A++, 7kg Pračka s předním plněním Amica PPF 71202 W, A++, 7kg

6 490 Kč bez DPH 5 363 

Pračka s předním plněním RWF1060A, A++, 6kg Pračka s předním plněním RWF1060A, A++, 6kg

6 790 Kč bez DPH 5 611 

Pračka s předním plněním Candy CS4 1372D3/2-S, A+++, 7 kg Pračka s předním plněním Candy CS4 1372D3/2-S, A+++, 7 kg

6 990 Kč bez DPH 5 777 

Pračka s předním plněním Gorenje WEI62S3, A+++, 6 kg Pračka s předním plněním Gorenje WEI62S3, A+++, 6 kg

7 290 Kč bez DPH 6 024 
Zjednodušte si praní s elegantní předem plněnou pračkou Bosch WAY 32891EU! Její buben z nerezové oceli pojme až 9 kg prádla najedou, což z ní dělá ideálního společníka do mnohočlenných domácností. Tento model patří do nejúspornější energetické třídy na současném trhu  A+++, jejím používáním tedy nejen chráníte životní prostřední, ale také ušetříte maximum peněz za elektřinu. Přitom se jedná o mimořádně výkonný spotřebič, o čemž svědčí také maximální počet otáček 1600 ot./min. S touto pračkou máte jistotu, že vždy dosáhnete nejúčinnější třídy praní i máchání A. O stoprocentní vyprání se postará tichý a výkonný motor EcoSilence Drive.

Standardní programy, bavlna 60°C + funkce EcoPerfect a bavlna 40°C + funkce EcoPerfect jsou vhodné pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla a jedná se o nejúčinnější programy z hlediska kombinované spotřeby energie a vody. Délku pracího cyklu lze prodloužit, abyste spotřebu energie ještě více snížili. Tato výkonná pračka nabízí také speciální programy: snadno udržovatelné plus, odčerpání, extra máchání/škrobení, odstředění, košile/halenky, sport/fitness, extra krátký 15°, rychlý/mix, automatický program bavlna, automatický program pro jemné prádlo, AlergiePlus, prošívané deky, mix tichý/noční, čištění bubnu s funkcí připomenutí, vlna/ruční praní a jemné/hedvábí. Pokud perete citlivé materiály, zvolte si možnost nastavení "prát ve studené vodě", která je k dispozici u všech programů. Funkce VarioPerfect vám umožní optimalizovat prací program z hlediska úspory času nebo úspory energie, dle toho, kde momentálně leží vaše priority.

Luxusní pračka Bosch WAY 32891 je přímo nabitá zajímavými moderními funkcemi. Pro účinné využívání vody je zde systém ActiveWater, správný objem vody v závislosti na množství naplnění pračky zajišťuje co nejefektivnější spotřebu vody a energie. Vnitřní LED osvětlení bubnu vám umožní kontrolovat proces praní. Programy snadno nastavíte pomocí ovládání, které představují tlačítka TouchControl. Samozřejmostí je odložení startu až o 24 hodin, které vám umožní naplánovat si den dle vaší potřeby. Inteligentní systém automatického dávkování tekutého pracího prostředku a aviváže nebo dvou pracích prostředků i-DOS zajišťuje optimální využití zvoleného prostředku na praní. O bezpečnost při používání pračky se stará funkce Aquastop, která zabrání přetečení pračky v případě poruchy nebo výpadku elektrického proudu. Pračka dále nabízí jedinečný AntiStain systém na odstranění 16 nejčastějších typů skvrn bez speciálních chemických prostředků.

 

VarioDrum buben

Díky nopovité struktuře a velkým asymetrickým unašečům je docíleno rychlejšího a efektivního rozložení vody v pracím bubnu – a tím i lepších výsledků praní. Ploché stěny asymetrických unašečů umožňují prát velice šetrně, zkosené strany se postarají o intenzivnější zacházení.

VarioPerfect

Rozmanitá škála programů systému VarioPerfect vám zajistí perfektní výsledky sušení a všech druhů tkanin a jakéhokoliv množství prádla. S pomocnými funkcemi SpeedPerfect a EcoPerfect můžete většinu programů nastavit tak, aby proběhly rychleji či efektivněji. Tím zkrátíte čas až o 65% nebo spotřebu energie až o 50%. 

ActiveWater Plus

Pračky ActiveWater výrazně přispívají k efektivnímu hospodaření s vodou ve vaší domácnosti. Technologie ActiveWater Plus se skládá ze tří částí. Senzory řízené, plynulé a automatické nastavování podle stavu obsahu, optimalizované využívání vody a systém bubnu. Systém řídí nastavování přesné spotřeby vody podle typu tkaniny a množství, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání. Díky optimalizovanému přísunu vody prádlo vodu nasaje mnohem rychleji a rovnoměrněji, což je obzvlášť jemný a šetrný postup. Díky tvaru bubnu a jeho kapkovitých prolisům a unášečům voda proniká mnohem rovnoměrněji a rychleji. 

Extra krátký 30´/15´

Funkce Quick 15‘ vám umožní vyprat 2 kg lehce zašpiněného prádla v rekordním čase 15 minut, včetně hlavního praní, máchání a odstředění.

AlergiePlus

Program AlergiePlus je ideální pro veškeré prádlo, které přijde do přímého kontaktu s pokožkou, zejména pro lidi s citlivou a podrážděnou pokožkou. Speciálně navržený prací cyklus, delší fáze ohřevu a doplňující máchání snižují maximálním způsobem množství alergenu. To znamená méně pylových částic, zvířecích chlupů a roztočů. 

 

Snadné žehlení

Stisknutím jediného tlačítka omezíte tvoření záhybů na prádle. Prádlo se odstřeďuje přerušovaně, takže může několikrát změnit svou polohu. Navíc se prádlo ještě jednou načechrá odstřeďováním přizpůsobeným textilnímu materiálu a šetrnými pohyby na závěr máchání.

Čištění bubnu s funkcí připomenutí

Díky tomuto jedinečnému programu udržíte vaši pračku čistou a bez bakterií, i pokud budete dlouhodobě prát při nízkých teplotách. Slouží k samočištění bubnu, přihrádky pro prací prostředek před prvním praním či při zápachu pračky. Stačí dát do pračky poloviční množství běžného pracího prostředku a zvolit program Čištění bubnu. Buben se při teplotě 90 °C a při nejvyšších možných otáčkách důkladně vyčistí.

Ukazatel spotřeby vody a energie

Díky této praktické LED kontrolce je možné po zvolení pracího programu vidět i jejich aktuální spotřebu. V případě, že aktivujete i některou z funkcí VarioPerfect hned vidíte, kolik vody a energie ušetříte oproti klasickému pracímu programu. Takto můžete sledovat, jak je zvolený program náročný a kontrolovat a regulovat úspory.

EcoSilence Drive

Tento obzvlášt výkonný motor s dlouho u životností se vyznačuje vysokou energetickou účinností, rychlostí a nízkou spotřebou energie.

iDos

IDos  je praktický systém, která šetří prací prostředek a díky tomu i spotřebu vody. Jedinečný inteligentní systém dávkování pracího prostředku i-DOS určí přesné množství tekutého pracího prostředku. V automatickém programu speciální senzory zjistí váhu prádla a typ tkaniny a dokonce i stupeň znečištění. Vaše prádlo se vypere s optimálním množstvím čisticího prostředku. Pokud se vyhnete jeho nadměrnému používání, zabráníte také, aby další prací cyklus odstranil mýdlový povlak z pracího prostředku. 

AquaStop

Systém AquaStop obsahuje speciální dvouvrstvou hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem a tím vám zajistí 100% ochranu proti poškození vodou. 

 


Parametry

VÝKON
Funkce1VarioPerfect, Aqua stop, odložený start
Kapacita bubnu9 kg
Maximální otáčky1600 ot/min
Účinnost odstřeďováníC
Odložený start24 h
Úroveň hluku (při točení)74 dB
Zbytková vlhkost44%
Hlučnost praní48 dB
Funkce AquastopAno
Časovač odloženého startuAno
VZHLED
ProvedeníVolně stojící
Systém vkládáníPřední plnění
BarvaBílá
Vestavěný displejAno
Typ displejeTFT
Uchycení dveříLevý
Úhel otevírání dveří180°
Délka šňůry2,1 m
Objem bubnu65 l
CertifikaceCE, VDE
PROGRAMY PRANÍ
Program praní - alergieAno
Program praní - černéAno
ERGONOMIE
Vnitřní osvětlení bubnuAno
PŘÍKON
Energetická třídaA+++
Spotřeba energie (v pohotovosti)0,12 W
Spotřeba2300 W
Napájecí napětí220-240
Frekvence vstupního střídavého napětí50
Roční spotřeba energie při praní152 kWh
Roční spotřeba vody při praní11220 l
Proud10 A
Spotřeba energie0,92 kWh
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka600 mm
Hloubka590 mm
Výška850 mm
Hmotnost82 kg
Průměr dveří32 cm
Hloubka při otevřených dveřích108 cm
Šířka balení660 mm
Hloubka balení690 mm
Výška balení875 mm
Hmotnost včetně balení83 kg

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
 • 1 hlas
  • elmi tichá perfektně funguje dávkování pracího prášku - uspoří ho významně akorát krátký program 15min, není vždy 15min, jak bývá zvykem, ale "intelignetně" se čas mění... platí trochu i u jiných…
  • ešte som nevychytala
  1 hlas
  • ticha 9 kg pradla Kvalita prania moznostvo programov automaticke davkovanie prostriedku
  • ziadne
  1 hlas
Položit novou otázku

Držák televize MK FLORIA nástěnný, VESA max 600x400, 40kg Držák televize MK FLORIA nástěnný, VESA max 600x400, 40kg

1 899 Kč bez DPH 1 569 

Odvápňovací zařízení Electrolux Neocal Odvápňovací zařízení Electrolux Neocal

449 Kč bez DPH 371 

Bezpečnostní přívodní hadice 2,5m Bezpečnostní přívodní hadice 2,5m

849 Kč bez DPH 702 

Pračka s předním plněním Siemens WM 16Y891, A+++, 9 kg Pračka s předním plněním Siemens WM 16Y891, A+++, 9 kg

22 532 Kč bez DPH 18 620 

Vestavná myčka nádobí Bosch SMV 46KX05, A++,60cm,13sad Vestavná myčka nádobí Bosch SMV 46KX05, A++,60cm,13sad

11 989 Kč bez DPH 9 908 

HDMI/HDMI kabel Bandridge 2m HDMI/HDMI kabel Bandridge 2m

549 Kč bez DPH 454 

Tlumící podložky Electrolux pod nohy pračky 4 ks Tlumící podložky Electrolux pod nohy pračky 4 ks

199 Kč bez DPH 164 

Razer Manticor (RZ02-00920100-R3M1) Razer Manticor (RZ02-00920100-R3M1)

1 290 Kč bez DPH 1 066 

Pračka se sušičkou Siemens WK14D541, B, 6/4 kg Pračka se sušičkou Siemens WK14D541, B, 6/4 kg

30 690 Kč bez DPH 25 362 

Mezikus pračka-sušička s výsuvem Bosch WTZ11400 Mezikus pračka-sušička s výsuvem Bosch WTZ11400

1 690 Kč bez DPH 1 397 

Pračka se sušičkou Bosch WKD28541EU, B, 7/4 kg Pračka se sušičkou Bosch WKD28541EU, B, 7/4 kg

31 039 Kč bez DPH 25 651 

Držák televize MELICONI GHOST, VESA max 600x600, 30kg, černý Držák televize MELICONI GHOST, VESA max 600x600, 30kg, černý

6 834 Kč bez DPH 5 648 

Indukční varná deska Bosch PIE 675DC1E Indukční varná deska Bosch PIE 675DC1E

14 899 Kč bez DPH 12 313 

Vestavná kombinovaná lednice Bosch KIV 87VF30 Vestavná kombinovaná lednice Bosch KIV 87VF30

15 865 Kč bez DPH 13 111 

Sklokeramický sporák Beko FSM 67320 GXS Sklokeramický sporák Beko FSM 67320 GXS

12 990 Kč bez DPH 10 735 

Vestavná trouba AEG BPE 742320M Vestavná trouba AEG BPE 742320M

18 990 Kč bez DPH 15 693 

Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUO9GREEN Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUO9GREEN

5 499 Kč bez DPH 4 544 

Brašna na notebook Kingsons Smart Power 15,6", černá Brašna na notebook Kingsons Smart Power 15,6", černá

790 Kč bez DPH 653