Potvrzeno: OKAY nabízí nejvíce skutečných slev

 

Společnost OKAY slaví mimořádný triumf. Byla totiž v nezávislém průzkumu společnosti Karsa Technologies označena jako nejlepší. Z výzkumu vyplynulo, že společnost OKAY poskytla zákazníkům v povánočních výprodejích mnohem více skutečně zlevněných produktů než konkurenční e-shopy. Výsledky analýzy zveřejnila na svém blogu společnost Karsa Technologies a zpravodajský server Channelworld.

"Obchod Okay.cz skutečně zlevnil 38 % svého zboží, což je v kontextu e-shopů sledovaných studií unikátní."

server Channelworld.cz

"Společnost Karsa Technologies zveřejnila výsledky měření Karsa Monitor z období mezi 1. 10. 2015 a 4. 1. 2016. Monitoringem prošlo 137 kategorií ve více než 120 e-shopech, přičemž hlavním cílem analýzy bylo zmapovat slevy v povánočních výprodejích," uvádí zpravodajský server Channelworld.

Společnost OKAY své konkurenty mnohonásobně převýšila. Nabídla třikrát větší poměr slev než druhý e-shop v pořadí.

 

"Karsa poukazuje na to, že řada e-shopů navzdory marketingovým proklamacím nasazovala slevy jen na malý úsek nabídky a navíc docházelo i k využívání taktiky opakované slevy, kdy je cena zboží napřed navýšena a následně „zlevněna“ na původní hodnotu.

E-shopy Eleshop.cz nebo Obchody-plus.cz takto podle analýzy naložily s celou pětinou celého sortimentu. Obchod Okay.cz naopak skutečně zlevnil 38 % svého zboží, což je v kontextu e-shopů sledovaných studií unikátní," dodává Channelworld.

Společnost OKAY tak znovu potvrdila své prvenství z loňského roku, kdy její slovenský e-shop OKAY.sk dopadl podle výzkumu mezi slovenskými e-shopy suverénně nejlépe. Této cenové politiky, kterou zákazníci vítají, se budeme držet i nadále. Není náhoda, že majitel Jindřich Životský v loňském roce převzal cenu Podnikatel roku Jihomoravského kraje.

 

V této příznivé cenové politice hodláme pokračovat. Prohlédněte si naši vždy výhodnou nabídku

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Candy CFO 145 E

3 883 

s DPH 4 699 

Whirlpool B TNF 5323 OX

17 346 

s DPH 20 990 

LG GSJ361DIDV

23 965 

s DPH 28 999 

LG GSL960PZBZ

27 270 

s DPH 32 999 

Nákupní košík

0 ks / 0