Policové systémy a regály by měly být nadčasové a neutrální

Když už vám dochází místo na poličkách, měli byste ty nové vybírat tak, aby vám co nejdéle vydržely a dobře zapadly do jakéhokoliv prostoru. Police většinou přežijí i ostatní nábytek v pokoji a chcete-li ušetřit, je důležité, aby byly v neutrálním designu. Díky tomu nebudete muset s každou výměnou nábytku v místnosti kupovat i nové police.

Například v obývacím pokoji nebudete muset díky neutrálnímu vzhledu měnit policový systém vždy, když si pořídíte novou obývací stěnu. Samozřejmě, novou obývací stěnu si nepořizujete každý den, ale proč kvůli nové obývací stěně vyhazovat i svůj oblíbený odkládací prostor na knížky, staré desky a další sběratelské kousky?

V naší nabídce vás upozorníme především na policový systém Qube, který vyniká svým moderním designem a neutrálním bílým dekorem. Díky dekoru se hodí do každého prostoru a nikterak nepoutá pozornost. Díky zajímavě uspořádáným policím zase nepůsobí nudným a uspořádaným dojmem.

Regál Qube neurazí žádný pokoj, ba právě naopak! Tento designový kousek se stane ozdobou každé místnosti. Ať už jej umístíte do obývacího pokoje či ložnice, všude bude poutat pozornost. Hlavně do něj ale vejdete veliké množství předmětů různých velikostí. A na tom přeci záleží nejvíce.

Objednejte si regál Qube ještě dnes!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články